کد خبر: 702566 A

ده ها شرکت داخلی و خارجی از جمهوری اسلامی ایران و دوازده کشور خارجی درپانزدهمین نمایشگاه بین المللی متالوژی(فولاد، معدن وصنایع معدنی، فلزات غیرآهنی،ریخته گری و کوره های صنعتی، آهنگری، ماشین کاری و قالب سازی) نوین ترین و جدیدترین تولیدات، صنایع و خدمات خود را در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران به نمایش گذشته اند.

به گزارش ایلنا افتتاح این نمایشگاه با حضور قبادی معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مسئولان شرکت سهامی نمایشگاه بین المللی تهران و همچنین روسای اتحادیه ها و انجمن های مرتبط برگزار شد.

در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی متالوژی(فولاد، معدن وصنایع معدنی، فلزات غیرآهنی،ریخته گری و کوره‌های صنعتی، آهنگری، ماشین کاری و قالب سازی)250 شرکت داخلی و خارجی از جمهوری اسلامی ایران و 12 کشورجهان حضور و مشارکت دارند.

گفتنی است از مجموع 250 شرکت‌کننده در نمایشگاه امسال، 200 شرکت داخلی و 50 شرکت خارجی از یازده کشور آلمان، ایتالیا، چین،فرانسه، سوئد، لهستان،کره جنوبی، هند، اسپانیا، سوئیس و انگلستان هستند.

در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی متالوژی شرکت های داخلی و خارجی نوین‌ترین محصولات خود در زمینه آهن و فولاد، معدن و صنایع معدنی، آلومینیوم، فلزات غیرآهنی، ریخته‌گری، آهنگری، کوره‌های صنعتی و عملیات حرارتی، نسوزها و سرامیک‌های صنعتی، ماشین کاری، قالب‌سازی، متالورژی و... را در معرض دید علاقه‌مندان قرارداده اند.

پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی ایران‌ متافو در فضای بالغ بر 25 هزار مترمربع و در هفت سالن 6، 7، 8، 9، 10، 11 و 27 محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برپا شده است

نمایشگاه‌‌‌های تجاری فرصت‌ بسیار ارزشمندی را برای صاحبان صنایع فراهم می‌آورند تا محصولات و توانمندی‌های خود را در سطح وسیعی عرضه نموده و با فعالان حوزه‌ی کاری خود ارتباط برقرار کنند.

در این نمایشگاه شرکتهای صنعتی داخلی و بین‌المللی محصولات، قابلیت‌های فنی و نوآوری‌های خود را به بازدیدکنندگان عرضه کرده اند و از تعامل با دست‌اندرکاران صنعت و فرصت‌های موجود بهره می برند.

انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران، انجمن صنفی کارخانجات ریخته‌گری ایران، انجمن مهندسی معدن ایران، خانه معدن ایران، انجمن تولیدکنندگان و انجمن صادرکنندگان مولیبدن، انجمن فروآلیاژ ایران، انجمن علمی ریخته‌گری ایران، انجمن خوردگی ایران و... برخی از شرکت‌کنندگان در پانزدهمین دوره ایران متافو هستند.

 

ایران جمهوری اسلامی ایران معدن نمایشگاه بین المللی ریخته گری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر