کد خبر: 702550 A

رئیس اتحادیه جایگاه داران سوخت در گفت‌وگو با ایلنا:

رئیس اتحادیه جایگاه داران سوخت گفت: در حال حاضر صددرصد دستگاه‌ها قدیمی بوده و آمادگی پذیرش کارت سوخت را ندارند، جایگاه‌های جدید نیز مجهز به سامانه کارت سوخت نیستند.

بیژن حاج محمدرضا در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی ایلنا، درباره آمادگی جایگاه‌های سوخت برای اجباری شدن استفاده از کارت اظهار داشت: سامانه‌های جایگاه‌ها همچنان مشابه قبل است و هیچ تغییری در آن حاصل نشده و بروز نشده‌اند.

وی افزود: دستگاه‌هایی که اکنون در جایگاه‌ها موجود است در سال 86 نصب شده در حالی که باید روزآمد شوند، اما قطعه ندارند.

رئیس اتحادیه جایگاه داران سوخت تصریح کرد: تلمبه‌هایی که اکنون در جایگاه‌ها فعال هستند در هر طرف یک شماره را نشان می‌دهند و متاسفانه طی 11 سال گذشته روزآمد نشده‌اند.

وی تاکید کرد: اکنون که بنزین آزاد است و نیازی به استفاده از کارت نیست اگر نتوان از یک تلمبه استفاه کرد می‌توانیم سراغ یک تلمبه دیگر برویم اما وقتی در مجموعه تلمبه‌ها اجبار به استفاده از کارت سوخت باشد، ممکن است مشکل بوجود بیاید.

حاج محمدرضا در ادامه گفت: در هر جایگاه حداقل 9 تلمبه وجود دارد که 6 تلمبه مربوط به بنزین و 3 تلمبه سوپر است، اکثریت قریب به اتفاق جایگاه‌ها هم دو طرفه هستند یعنی 12 نازل بنزین وجود دارد وقتی بروز نشده و قطعه نداشته باشند، فشار وارد شده و پاسخگویی لازم را نخواهند داشت.

وی یادآور شد: وقتی اجبار به کارت سوخت باشد باید تمام تلمبه‌ها به‌روز باشند.

رئیس اتحادیه جایگاه داران سوخت خاطرنشان کرد: در حال حاضر صددرصد دستگاه‌ها قدیمی بوده و آمادگی پذیرش کارت سوخت را ندارند، جایگاه‌های جدید هم که مجهز به سامانه کارت سوخت نیستند.

بنزین سوخت جایگاه اتحادیه کارت سوخت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر