کد خبر: 702367 A

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: بانک سینا از طریق اعتباراتی که از بنیاد مستضعفان در حوزه اشتغالزایی روستایی دریافت کرده، توانسته است سرمایه گذاری های قابل توجهی در مناطق کم برخوردار و محروم انجام دهد.

به گزارش ایلنا، محمد حسینی، عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: بانک های خصوصی به ویژه بانک سینا در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی در مناطق محروم اقدامات خوبی انجام داده اند. برای مثال با مشارکت در پروژه های مدرسه سازی نسبت به ساخت مدرسه در مناطق محروم اهتمام زیادی ورزیده اند.

به گفته او با انعقاد تفاهم نامه همکاری بانک سینا با بنیاد علوی و معاونت توسعه روستایی ریاست جمهوری اعطای تسهیلات یارانه دار به طرح های اشتغالزایی روستایی  درحال انجام است که  بسیاری از این طرح ها به مرحله بهره برداری و تولید نیز رسیده است .

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس یادآور شد: بانک سینا از طریق اعتباراتی که از بنیاد مستضعفان در حوزه اشتغالزایی روستایی دریافت کرده، توانسته است سرمایه گذاری های قابل توجهی در مناطق کم برخوردار و محروم انجام دهد. همچنین منابع دیگری توسط هیات مدیره و مجمع بانک ها با هدف ارائه تسهیلات ارزان به بخش کشاورزی و حوزه روستایی اختصاص یافته است که کمک بزرگی به ایجاد اشتغال در این مناطق کرده است.

نماینده مردم تفرش، فراهان و آشتیان در مجلس به رشد بانکداری الکترونیک بانک سینا درسال های اخیراشاره کرد و گفت: خوشبختانه بانک ها در سال های اخیر در زمینه استفاده از بانکداری الکترونیک بسیار موفق عمل کرده اند. دراین میان بانک سینا به عنوان یکی از بانک های موفق در حوزه بانکداری الکترونیک پیشرو بوده و این مسئله نشان می دهد، استفاده مردم از بانکداری الکترونیک در سال های اخیر نسبت به گذشته رشد قابل توجهی داشته است.

گفتنی است، بانک سینا هم اکنون به عنوان بانک پیشتاز در حوزه بانکداری الکترونیک مطرح است که با پیاده‌سازی برنامه‌های راهبردی در سال‌های گذشته و وجود همکاران تلاشگر، در هیچ زمانی از رشد و توسعه باز نمانده و اکنون یکی از متنوع‌ترین و پرتعدادترین سبدهای خدمات و محصولات حوزه بانکداری الکترونیک را در اختیار دارد که کسب این افتخارات مرهون سال ها زحمت، مسعود پشمچی، معاون سابق فناوری اطلاعات و شبکه ارتباطات این بانک است.

بخش کشاورزی رشد و توسعه سرمایه گذاری مدرسه کمیسیون برنامه و بودجه مجلس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر