کد خبر: 701180 A

همزمان با هفته تهران هوشمند دومین همایش و نمایشگاه «تهران هوشمند» ۱۹ و ۲۰ آذر در برج میلاد برگزار می شود.

به گزارش ایلنا، دومین همایش و نمایشگاه «تهران هوشمند» با حمایت همراه اول و سخنرانی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، شهردار و رئیس شورای اسلامی تهران و حضور جمعی از اعضای شورای شهر تهران، مدیران شهرداری تهران، صاحبنظران و مدیران داخلی و خارجی در برج میلاد تهران برگزار می شود.
 
در این همایش دو روزه ۱۰ نشست تخصصی با موضوع شهر هوشمند برگزار میشود که در یکی از پنلهای روز دوشنبه ۱۹ آذرماه با عنوان «زیرساخت ها و فناوری های نوین در شهر هوشمند» بابک قالیچی مدیرکل فروش سازمانی همراه اول ارائه خواهد داشت.
 
این همایش و نمایشگاه در محورهای «نقشه راه شهر هوشمند؛ از ایده تا بلوغ»، «الگوهای مشارکت ذینفعان»، «زیست بوم نوآوری در شهر هوشمند»، «حکمروایی هوشمند و تحول دیجیتال»، «پایداری و زیستپذیری هوشمندسازی شهری و نهادهای ملی» برگزار میشود.
 
همراه اول در این همایش قصد دارد مذاکرات خود را با سایر بازیگران هوشمندسازی در راستای پیشبرد پروژههای هوشمندسازی تهران گسترش دهد.
 
همزمان با هفته تهران هوشمند اولین چالش نوآوری تهران هوشمند در روزهای ۱۴ تا ۱۶ آذرماه برگزار شد؛ در این رویداد که یک ماراتن خلاقیت و برنامه نویسی بود، با استفاده از دادهها و دروازههای برنامه نویسی(API) شهرداری تهران راهکارهای نوآورانه برای چالش های شهرداری تهران ارائه شد.
 
در هفته تهران هوشمند(۱۴ تا ۲۰ آذر) علاوه بر برگزاری دومین همایش و نمایشگاه تهران هوشمند، روز شنبه ۱۷ آذرماه کارگاههای آموزشی شهر هوشمند برگزار شد و روز یکشنبه ۱۸ آذرماه مرکز فناوریهای هوشمند شهری افتتاح و از دستاوردهای شهر هوشمند شهرداری تهران رونمایی شد.
 
همچنین همزمان با دومین همایش و نمایشگاه «تهران هوشمند»، چهارمین کنفرانس اینترنت اشیا ایران نیز با حمایت همراه اول از روز شنبه ۱۷ آذر تا چهارشنبه ۲۱ آذر ماه در حال برگزاری است که افتتاحیه آن ۱۷ آذرماه با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در مرکز همایش شهید قندی وزارت ارتباطات برگزار شد.
ایران برج میلاد خلاقیت رئیس شورای اسلامی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر