کد خبر: 698925 A

با حکم مرتضی بانک؛

مشاور رئیس‌جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در حکمی رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش را منصوب کرد.

به گزارش ایلنا، در حکم مرتضی بانک خطاب به غلامحسین مظفری آمده است: به استناد ماده ۶ قانون چگونگی اداره مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و با توجه به تفویض اختیار ریاست محترم جمهوری و نظر به سوابق و تجربیات ارزشمندتان، به موجب این ابلاغ به عنوان «رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش» منصوب می‌‌‌شوید.

تحقق سیاست‌‌‌‌‌های کلی اقتصاد مقاومتی، برنامه‌‌‌‌ریزی و مدیریت به منظور توسعه گردشگری، گسترش و تسهیل تولید، صادرات و جذب سرمایه‌‌‌گذاری خارجی با تاکید بر رونق گردشگری و همچنین انتقال فناوری‌‌‌های پیشرفته، حضور فعال در بازارهای منطقه‌‌ای و جهانی و ارتقای سطح اشتغال و مشارکت جامعه محلی در برنامه‌‌‌های توسعه و پیشرفت منطقه از مهم‌ترین وظایفی است که از جنابعالی انتظار می‌‌رود ضمن تعامل و هماهنگی با دبیرخانه شورا، اعضای محترم هیأت مدیره سازمان و بهره‌‌گیری از تجارب مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی موفق دنیا در انجام بهینه آن نهایت مساعی لازم را معمول دارید.

لازم به ذکر است غلامحسین مظفری، متولد ۱۳۴۷ دارای مدرک فوق لیسانس در رشته مدیریت و دکترای برنامه‌‌‌‌ریزی است. مظفری پیش از این در مجلس هفتم شورای اسلامی نماینده مردم شهرستان نیشابور بوده و ریاست سازمان جهاد دانشگاهی خراسان رضوی، معاونت استانداری خراسان رضوی، فرماندار ویژه نیشابور، عضو هیات مدیره و معاون سازمان اقتصادی کوثر بنیاد شهید، مدیرعاملی بانک شهر، عضویت در هیات مدیره بانک تجارت، معاون استاندار تهران و رییس مرکز جذب و خدمات سرمایه‌‌گذاری استان تهران و مستشار دیوان محاسبات کشور را در کارنامه خود دارد. 

منطقه آزاد کیش مرتضی بانک غلامحسین مظفری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر