کد خبر: 698791 A

مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی بیان کرد:

کیانی اظهار داشت: این سازمان تاکنون در پنج هزار پروژه به بخش‌های دولتی و خصوصی مشاوره صنعتی داده و همچنان این مشاوره‌ها به صورت صعودی در حال افزایش است که بیشتر در حوزه بهره‌وری، منابع انسانی و امور تولید است.

به گزارش خبرنگار اقتصادی ایلنا، در نشست خبری ابوالفضل کیانی مدیر عامل سازمان مدیریت صنعتی آخرین روند چهاردهمین کنفرانس توسعه منابع انسانی تشریح شد.

کیانی گفت: یکی از ماموریت‌های اصلی این سازمان که فلسفه وجودی‌اش تشکیل آن در 30 سال اخیر است بحث آموزش است که ما آن را در سطوح کاربردی، تخصصی، مقطعی و عالی انجام می‌دهیم و تاکنون 210 هزار از این سازمان و شعبات آن فارغ‌التحصیل شده‌اند.

معاون وزیر صمت ادامه داد: این سازمان تاکنون در پنج هزار پروژه به بخش‌های دولتی و خصوصی مشاوره صنعتی داده و همچنان این مشاوره‌ها به صورت صعودی در حال افزایش است که بیشتر در حوزه بهره‌وری، منابع انسانی و امور تولید است.

وی با اشاره به چهاردهمین کنفرانس توسعه منابع انسانی گفت: جوایز امسال تعالی سازمانی بر اساس شاخصه‌های اقتصاد مقاومتی بنیان نهاده شده و هیئت داوران آثار رسیده را بر این اساس بازبینی می‌کنند.

وی با اشاره به فعالیت‌های جدید این سازمان گفت: در حوزه کسب‌وکارهای دانش‌بنیان اقدامات جدیدی صورت گرفته است ضمن آنکه در بخش مدیریت کسب و کارهای کوچک و متوسط بر اساس انقلاب صنعتی چهارم فعالیت‌های جدیدی بر مبنای بالا بردن بهره‌وری سازمانی و صنعتی صورت گرفته است.

 

اقتصاد مقاومتی انقلاب بهره وری دولتی و خصوصی معاون وزیر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر