کد خبر: 695721 A

سخنگوی شرکت ملی گاز ایران:

سخنگوی شرکت ملی گاز از حصول اطمینان نسبت به سلامت شبکه گازرسانی کرمانشاه خبر داد و گفت: گاز سرپل ذهاب و قصرشیرین وصل شد.

به گزارش ایلنا از وزارت نفت، مجید بوجارزاده از آغاز عملیات وصل دوباره گاز در مناطق سرپل‌ذهاب و قصرشیرین خبر داد و گفت: با بررسی تاسیسات انتقال گاز و شبکه گازرسانی استان کرمانشاه و نیز حصول اطمینان از سلامت این شبکه اکنون گاز مناطق سرپل‌ذهاب و قصرشیرین وصل شده است.

وی افزود: جایگاه‌های عرضه سی‌ان‌جی و مراکز عمومی مانند بیمارستان‌ها در اولویت وصل گاز قرار دارند، پس از آن نیز گاز تمام شهر وصل خواهد شد.

بوجارزاده ادامه داد: غیر از تعداد اندکی افتادگی علمک که در اثر وقوع زلزله و تخریب ساختمانی به وجود آمده است ایراد دیگری در شبکه گازرسانی شهری وجود ندارد.

رئیس روابط عمومی شرکت ملی گاز درباره وصل گاز روستاها توضیح داد: وصل گاز در روستاهای تابعه سرپل ذهاب و قصرشیرین پس از انجام عملیات نشت‌یابی از صبح فردا (دوشنبه، پنجم آذرماه) آغاز خواهد شد.

زلزله ۶,۴ ریشتری ساعت ۲۰ و هفت دقیقه در عمق ۷ کیلومتری زمین، سرپل‌ذهاب در استان کرمانشاه را لرزاند. مرکز زمین‌لرزه در ۱۷ کیلومتری سرپل ذهاب، ۱۸ کیلومتری قصر شیرین و ۳۳ کیلومتری گیلانغرب گزارش شده است، این زمین‌لرزه در بخش وسیعی از مناطق غرب و شمال غرب کشور احساس شد.

ایران سلامت شرکت ملی گاز گاز مناطق زلزله زده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر