کد خبر: 690408 A

یک هیات تجاری و فناوری متشکل از شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور ایرانی از سوی مرکز تعاملات بین‌المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری به کشور آفریقای جنوبی اعزام می‌شود.

به گزارش ایلنا، این برنامه که با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس‌جمهوری طی روزهای 19 تا 22 آذر‌ماه سال جاری برگزار خواهد شد، شامل نشست‌های تجاری مشترک با شرکت‌های متناظر در آفریقای جنوبی و شرکت در نشست علم جنوب آفریقا و بازدیدهای صنعتی و تجاری می شود.

معاون علمی و فناوری رییس‌جمهوری به دعوت وزیر علوم و فناوری آفریقای جنوبی برای شرکت در نشست علم جنوب آفریقا و مذاکرات دوجانبه به این کشور سفر خواهد کرد و هم زمان، فرصت شرکت در نشست مذکور و مذاکره با شرکت‌های متناظر آفریقایی در قالب نشست تجاری و فناوری برای شرکتهای دانش‌بنیان ایرانی فراهم شده است.

هر شرکت باید حداقل دو شرکت‌ متناظر در آفریقای جنوبی برای برگزاری نشست B2B به کریدور توسعه صادرات و تبادل فناوری تا تاریخ یکم آذر اعلام کند. کریدور، برای انجام هماهنگی‌های سفر به شرکت‌هایی که در مهلت مقرر ثبت‌نام خود را نهایی می‌کنند متعهد است و متعاقبا تعهدی در خصوص ثبت‌نام متاخرین ندارد.
شرکت‌های دانش‌بنیان متقاضی حضور در هیات تجاری، می‌توانند از طریق وبسایت کریدور توسعه صادرات و تبادل فناوری (www.tesc.ir) ثبت‌نام و با انتخاب «درخواست دریافت خدمات حمایتی» و خدمت درخواستی «اعزام و پذیرش هیات‌های تجاری» و تکمیل فرم مربوطه نسبت به اعلام آمادگی برای حضور در برنامه اقدام کنند.

همایش علم جنوب آفریقا برای چهارمین بار از تاریخ 12 تا 14 دسامبر 2018 در پرتوریا برگزار می‌شود. این برنامه دو و نیم روزه میزبان بیش از 3 هزار و 500 شرکت کننده خواهد بود که جلسات گروهی و مذاکرات تعاملی بسیاری را به اشتراک می‌گذارد.

آفریقای جنوبی علم و فناوری علمی و فناوری فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر