کد خبر: 673620 A

رییس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز:

رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: زمان استفاده از کاغذ و کار سنتی و انجام امور به صورت سنتی گذشته است و باید به تکنولوژی تکیه کنیم استفاده از سامانه و دولت الکترونیک می‌توان جلوی قاچاق کالا و ارز را گرفت ما چاره‌ای جز این نداریم.

به گزارش خبرنگار اقتصادی ایلنا مویدی خرم آبادی در مراسم رونمایی از سامانه های تجارت ایران گفت: از ۶ ماه گذشته که فعالیت خود را در ستاد مبارزه قاچاق کالا و ارز را آغاز کرده‌ام به این نتیجه رسیدیم که تنها راه مبارزه واقعی با این پدیده پیشگیری است.

رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت:این مهم را می‌توان از طریق استفاده از سامانه‌های الکترونیک اجرایی کرد از ابتدای سال برنامه‌ای که این ستاد ان را تهیه و به ۲۶ دستگاه ابلاغ کرد با تاکید رییس جمهور متمرکز بر روی سامانه‌ها بوده است.

وی افزود: پیشگیری از قاچاق آرزوی دیرینه بود که با همکاری و حمایت سایر دستگاه‌ها در حال محقق شدن است که جا دارد از وزیر صمت و شخص آقای شریعتمداری تشکر کنم.

مویدی خاطرنشان کرد: دیگر زمان استفاده از کاغذ و کار سنتی و انجام امور به صورت سنتی گذشته است و باید به تکنولوژی تکیه کنیم استفاده از سامانه و دولت الکترونیک می‌توان جلوی قاچاق کالا و ارز را گرفت ما چاره‌ای جز این نداریم.

 

الکترونیک تجارت دولت الکترونیک قاچاق کالا و ارز مبارزه با قاچاق کالا و ارز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر