کد خبر: 672928 A

رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت فارس با اشاره به اینکه تامین و توزیع لاستیک سنگین کماکان ادامه دارد، گفت: لاستیک های سنگین مخصوص کامیون ها اعم از تولید داخل و وارداتی در این هفته، بین رانندگان کامیون استان از طریق اداره کل راهداری با نرخ مصوب توزیع می شود .

به گزارش ایلنا از شاتا، علی همتی افزود: رانندگان واجد شرایط می توانند با دریافت حواله از اداره کل راهداری ، لاستیک مورد نیاز خود را با نرخ مصوب سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان دریافت کنند، در این راستا توزیع‌کنندگان هم حق فروش خارج از معرفی‌نامه‌های صادره را ندارند و در صورت مشاهده مصداق تخلف عرضه خارج از شبکه مجاز ، با متخلفین برخورد قانونی خواهد شد..

همتی ضافه کرد: سازمان صنعت ، معدن و تجارت سعی کرده از ابتدای طرح و سهمیه بندی لاسیتک در استان فارس از تمامی ظرفیت ها استفاده نماید تا بتواند سهمیه مناسبی را از آنچه در حال تولید و واردات است جذب نماید تا بتواند بخشی از مشکلات قشر زحمت کش کامیونداران را مرتفع نماید.

وی اظهار داشت: در همین راستا غیر از سهمیه هایی که تاکنون به استان واردشده و توسط اداره کل راهداری در حال توزیع می باشد طی چند روز گذشته تاکنون نیز حدود 2000 حلقه لاستیک سنگین اعلام سهمیه شده است .

همتی یادآور شد: تامین وتوزیع لاستیک در استان فارس بصورت آنی و مستمر در حال پیگیری است و انشاا... در روزهای آتی نیز شاهد اختصاص سهمیه خوبی برای استان خواهیم بود.

رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان فارس اظهار داشت: نظارت بر نحوه توزیع این لاستیک ها نیز توسط بازرسان انجام می‌گیرد، لذا رانندگان می توانند با مراجعه به اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای نسبت به هماهنگی دریافت لاستیک اقدام کنند.

گفتنی است ، این کار در جهت حمایت و تامین نیازهای حمل ونقل جاده ای ، حمل کالای برون شهری استان انجام می شود.

جاده سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان سازمان صنعت معدن و تجارت سازمان صنعت معدن و تجارت استان مشکلات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر