کد خبر: 672740 A

روابط عمومی وزارتخانه اعلام کرد:

روابط عمومی وزارت صنعت، معدن وتجارت در واکنش به جعل نامه وزیر صمت توضیحاتی برای تنویر افکار عمومی ارائه کرد.

به گزارش ایلنا، این مرکز با تاکید بر ساختگی بودن این نامه آورده است: تصویری از نامه ساختگی وجعل شده وزیر صنعت,معدن و تجارت خطاب به معاونت امور اقتصادی و بازرگانی'رییس سازمان توسعه و تجارت و رییس گمرک و رییس اتاق بازرگانی ایران در فضای مجازی منتشر و بازنشر شده که تنها با نگاهی به اسامی و عنوان های این نامه مجعول، به راحتی می توان متوجه جعلی و ساختگی بودن این نامه شد و جالب آن که جاعلان گویا دقت را فدای سرعت کرده و در متن نسبت داده شده خود به محمد شریعتمداری,از عنوان وزارت "صنعت، معدن و کشاورزی" نام برده‌اند!

جاعلان این نامه همچنین آقای صادقی را به‌عنوان معاون امور اقتصادی و بازرگانی نام برده‌اند در حالیکه صادقی زمان وزارت نعمت‌زاده، وزیر سابق صنعت، معدن و تجارت، معاون وزیر بوده و پس از حضور محمد شریعتمداری در وزارتخانه مزبور و انتصاب آقای سینکی به‌عنوان معاون امور بازرگانی و اقتصادی، ایشان یعنی صادقی به عنوان رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران منصوب شده است.

همچنین در متن این نامه مجعول و ساختگی، کرباسیان وزیر سابق اقتصاد به عنوان رییس کل گمرک معرفی شده است. درحالی‌که رییس کل گمرک زمانی توسط کرباسیان اداره می‌شد که نعمت‌زاده عهده‌دار وزارت صمت بوده است. لذا با عنایت به خطاهای فاحش در متن چنین نامه‌ای، تردیدی بر جعلی بودن امضاء شریعتمداری در آن باقی نمی‌گذارد، البته باید متذکر شد که موضوع جعل عنوان و امضای مقامات دولتی برای تخریب وجهه آنها موضوع تازه‌ای نیست. خصوصا آن که خبرنگارنماهای سایت‌های معلوم‌الحالی که از دل اطلاع‌رسانی آلوده آنها، کلاهبردارانی چون موسسه مالی اعتباری ثامن و دلالان سکه ثامن به وجود آمده و با عملیات تخریبی خود، وقت زیادی از مدیران دولت را به تکذیب و تبیین سیاه نمایی‌هایی که در حوزه افکار عمومی از سوی آنها بر خلاف منویات مقام معظم رهبری و توصیه ایشان مبنی بر حمایت از دولت در شرایط کنونی است, می‌گیرد.

اقدام به جعل امضاء وزیر بسیار تعجب برانگیز است و تعجب برانگیز تر از آن، اینکه این افراد داعیه پیروی از ولایت دارند اما رفتار ضد ولایت‌فقیه آنها گوش فلک را کر می‌کند، اما رفتارشان حتی یک کودک چندساله را نیز اقناع نمی‌کند. باید به خدا پناه برد از شر خناسانی که تا دیروز کاسبان تحریم بودند و امروز جاعلان اسناد و پست‌های دولتی.

وزارت صمت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر