کد خبر: 669490 A

بعد از چهار روز اسنپ تریپ رفع فلیتر شد. به دستور دادستانی کل کشور فیلترینگ اسنپ تریپ مغایر با قوانین و اشتباه انجام شده بود و بعد از بررسی مستندات امروز دوشنبه 26 شهریورماه رفع فیلتر شد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی اسنپ تریپ، فیلترینگ این استارتاپ بنا به درخواست هواپیمایی کشور انجام شده بود و پس از محرز شدن شیوه همکاری اسنپ تریپ با تامین کننده بلیت هواپیما که دارای همه مجوزهای لازم برای فعالیت در این عرصه است از شکایت خود صرف نظر کرده و با دستور دادستانی، رفع فیلتر انجام شد.

امیرعلی مهاجر مدیر ارشد عملیاتی اسنپ تریپ گفت: این فیلتر اشتباه چهار روزه برای اسنپ تریپ خسارت‌های فراوانی به همراه داشت. کاهش فروش هتل‌ها، اختلال در رشد اسنپ تریپ و داغ شدن شایعاتی که از پایه نادرست هستند متاسفانه در این مدت کوتاه بسیاری از هتل‌ها که همکاری تنگاتنگی با اسنپ تریپ داشتند ، متضرر شدند اما خوشبختانه اسنپ تریپ با قدرت بیشتر فعالیت خود را از سر خواهد گرفت.

امیرعلی مهاجر همچنین گفت: ما سعی داریم تحولی در بازار گردشگری ایران ایجاد کنیم و سفر را به عنوان یک کالای مقرون به صرفه به سبد کالای خانوار بازگردانیم و در این مسیر به کمک همه دلسوزان عرصه گردشگری نیازمندیم. قطعا این امر بدون شفاف‌سازی قیمت‌ها و کاهش هزینه‌ها امکان‌پذیر نیست و اسنپ‌تریپ در نظر دارد با نظام هوشمندی که از آن بهره‌مند است به همه هتل‌های کشور کمک کند تا در تمام ایام سال فروش داشته‌ باشند و بتوانند از همه ظرفیت‌های خود استفاده کنند.

مهاجر در پایان گفت: پس از این اتفاقات حمایت خود را از قانومندی شیوه برخورد با استارت آپ‌های حوزه گردشگری اعلام می‌کنیم و امیدواریم فیلترینگ بدون اخطار از ساختار قوانین دنیای مجازی ایران حذف شود.

اسنپ تریپ همچون گذشته آماده ارائه خدمات به هتل‌ها و مسافران است.

دنیای مجازی فیلترینگ گردشگری هواپیما کاهش فروش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر