کد خبر: 640317 A

پنج شنبه چهاردهم تیرماه؛

مراسم نکوداشت سیزدهین سالگرد درگذشت استاد میر مصطفی عالی نسب دیده بان غیرتمند اقتصاد ملی با سخنرانی دکتر سید محمد رضا بهشتی و استاد علی رضا قلی در موسسه مطالعات دین و اقتصاد برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا، زینب مهدوی مدیر روابط عمومی موسسه مطالعات دین و اقتصاد ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: سیزدهمین سالگرد رحلت جانگداز استاد فقید میر مصطفی عالی نسب فرا رسید. گرچه ایشان در طول عمر پر برکت خود همواره از مطرح شدن ایثارگری‌ها و تلاش‌های بزرگی که در راه ارتقاء کیفی زندگی ایرانیان و تسکین آلام محرومان صورت می داد، کمتر بحثی به میان می‌آورد یا اجازه می‌داد که دیگران به میان آورند، اما در شرایط کنونی که اقتصاد ایران در معرض چالش‌ها و دشواری‌های کوچک و بزرگ متعدد قرار دارد، بازخوانی اندیشه‌ها و تلاش‌های این مرد بزرگ در مقام دیده‌بانی از منافع تولید کنندگان و بالندگی اقتصاد کشور و حداقل سازی آلام و محدودیت های محرومان و مستضعفان می‌تواند کمک کار همه دلسوزان کشور و چشم‌های نگران توسعه ملی باشد.

وی در ادامه گفت: بدین منظور مراسم بزرگداشتی در موسسه مطالعات دین و اقتصاد برگزار می‌شود تا تجدید میثاقی با میراث اندیشه‌های این فقید سعید و فداکاری و تلاش‌های بی بدیل آن مرد بزرگ صورت پذیرد. باشد که آن میراث راه گشای برون رفت چالش های خطیر کنونی اقتصاد ملی گردد.

وی افزود: این مراسم در روز پنج شنبه چهاردهم تیرماه از ساعت 18 الی 20 در محل موسسه مطالعات دین و اقتصاد واقع در بلوار کشاورز خیابان شهید برادران مظفر پلاک 126 برگزار می‌گردد و آقای دکتر سید محمد رضا بهشتی استاد فلسفه دانشگاه تهران و ریس هیئت امنای موسسه مطالعات دین و اقتصاد و استاد فرهیخته علی رضا قلی جامعه شناس و پژوهشگر ممتاز توسعه در کشور به سخنرانی خواهند پرداخت.

اقتصاد اقتصاد کشور دین زینب عالی نسب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر