کد خبر: 590198 A

مشاور رییس سازمان خصوصی سازی اعلام کرد: سود مشمولین ۴ گروه حدودا ۸۰ هزار تومان و سود ۱۶ گروه دیگر ۱۵۰ هزار تومان است که تمام تلاش خود را می کنیم تا پایان سال ۹۶ سود سال ۹۵ را به صورت کامل تسویه کنیم.

به گزارش ایلنا؛ سید جعفر سبحانی در خصوص زمان واریز چهار گروه باقی‌مانده از گروه مشمولین سهام عدالت بیان داشت: سود سهام عدالت چهار گروه باقی مانده که ۷۸ درصد مشمولین را تشکیل می دهند از دهه فجر تا پایان اسفندماه به حسابشان واریز می‌شود.

وی در ادامه افزود: در دوازدهم بهمن ماه مصادف با شروع دهه فجر سود ۲۲ درصد از مشمولین که شامل ۱۶دهک بودند و مبلغ حدود ۶۰۰ میلیارد تومان به حسابشان واریز شد.

مشاور رییس کل سازمان خصوصی سازی با اشاره به اینکه پایان سال مالی برخی از شرکت های موجود در سبد سهام خرداد ماه است، گفت: تعداد اندکی از شرکت‌های موجود در سبد سهام پایان سال مالی آنها مربوط به خرداد ماه سال آینده می‌شود ولی با مذاکراتی که با این شرکتها انجام شده مقرر است تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن تا قبل از نوروز ۹۷ سود به حساب سازمان خصوصی سازی واریز و بین مشمولین باقی مانده تقسیم شود.

سبحانی اظهارداشت: در مرحله نخست واریز سود سهام عدالت حدود ۹۳۰ میلیارد تومان سودبین تمامی مشمولین تقسیم شد که بر این اساس ۱۶ گروه مشمولی که در مرحله اول ۵۰ هزار تومان دریافت کرده بودند در مرحله انتهایی ۱۰۰ هزار تومان دریافت خواهند کرد و سایر مشمولین این گروه که هیچ سودی دریافت نکرده بودند ۱۵۰ هزار تومان دریافت و سود سال مالی ۹۵ به صورت کامل تسویه می‌شود.

وی در انتها خاطر نشان کرد: سود مشمولین ۴ گروه حدودا ۸۰ هزار تومان و سود ۱۶ گروه دیگر ۱۵۰ هزار تومان است که تمام تلاش خود را می‌کنیم تا پایان سال ۹۶ سود سال ۹۵ را به صورت کامل تسویه کنیم.

 

جعفر سبحانی دهه فجر سازمان خصوصی سازی سود سهام نوروز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر