کد خبر: 577002 A

بنیانگذار سامانه مامور خرید:

بنیانگذار سامانه مامور خرید گفت: اولویت نخست ما حضور عرضه کنندگان ایرانی در سامانه مامور خرید است. اگر تولیدگنندگان و فروشندگان ایرانی به این اپلیکیشن بپیوندند ما اصلا به تولید کنندگان برندهای خارجی اجازه حضور در این سامانه را نمی‌دهیم. از این رو انتظار داریم در درجه اول تولید کنندگان ایرانی از این اپلیکیشن استقبال کنند تا از حضور برندهای خارجی بی نیاز شویم.

به گزارش خبرنگار اقتصادی ایلنا، مهندس امیرفرد، موسس اپلیکیشن «مامور خرید» در نشست رونمایی از این سامانه که در محل خبرگزاری ایلنا با حضور نمایندگان اصناف گوناگون برگزار شد، به تشریح قابلیت‌های این اپلیکیشن پرداخت.

وی در ابتدا ضمن تشریح وضعیت سایت‌های فروش اینترنتی کالا و خدمات گفت: سایت‌های فروش اینترنتی، بازار فروش سنتی را به مخاطره انداخته است و هر روز سهم فروشندگان سنتی کاسته می‌شود. با ادامه این وضعیت اگر فروشندگان سنتی به فکر نباشند ممکن است حتی به مرحله تعطیلی کسب و کار برسند.

وی در خصوص سامانه مامور خرید گفت: در واقع این سامانه کار معرفی مشتری به فروشندگان را بر عهده دارد. در حال حاضر سایت‌هایی که به فروش آنلاین کالا مشغول هستند صرفا در حال فروش کالا هستند در حالی که نرم افزار مامور خرید به فروشندگان ، خریدار معرفی می‌کند.

1

بنیانگذار سامانه مامور خرید در پاسخ به این انتقاد که ممکن این اپلیکیشن به محلی برای فروش کالاهای خارجی به خصوص پوشاک خارجی تبدیل شود گفت: اولویت نخست ما حضور عرضه کنندگان ایرانی در سامانه مامور خرید است. اگر تولیدگنندگان و فروشندگان ایرانی به این اپلیکیشن بپیوندند ما اصلا به تولید کنندگان برندهای خارجی اجازه حضور در این سامانه را نمی‌دهیم. از این رو انتظار داریم در درجه اول تولید کنندگان ایرانی از این اپلیکیشن استقبال کنند تا از حضور برندهای خارجی بی‌نیاز شویم.

امیرفرد تاکید کرد: این نرم اپلیکیشن به سادگی بر روی گوشی‌های تلفن همراه نصب می‌شود و خریداران و فروشندگان به سادگی می‌توانند با یکدیگر ارتباط برقرار کنند.

4
وی پاسخ به سوال نماینده صنف تولید کنندگان پوشاک که آیا قرار است «مامور خرید» به محلی برای عرضه برندهای پوشاک خارجی تبدیل شود و همین مقدار تولید داخلی نیز به حاشیه برود؟ ، گفت: هرگز چنین نیست. ما خودمان به صورت جدی دغدغه تولید ملی و اقتصاد مقاومتی را داریم. ما از تولید کنندگان پوشاک داخلی می‌خواهیم به بخش عرضه کنندگان مامور خرید بپیوندند، در این صورت ما اصلا به برندهای خارجی اجازه حضور در این اپلیکیشن را نمی‌دهیم.

بنیانگذار سامانه مامور خرید گفت: در میان برندهای خارجی ما تنها به کالاهایی اجازه حضور در مامور خرید را می‌دهیم که آن کالا اصلا در ایران تولید مشابه داخلی نداشته باشد. مثلا ساعت کالایی است که تولید ندارد. به جز این قبیل موارد استثنایی، در مورد سایر کالاهایی که تولید داخل دارد، اولویت ما قطعا حضور تولید کنندگان داخلی است.

ایلنا خرید اپلیکیشن مامور خرید امیرفرد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر