کد خبر: 573561 A

معاون وزیر جهاد کشاورزی در گفت‌وگو با ایلنا؛

رئیس سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی گفت: مروجین سازمان تات با آمادگی کامل و با رعایت کامل اصول اقناع به مزارع و زمین های کشاورزی فرستاده می شوند.

اسکندر زند معاون وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی ایلنا، در خصوص مروجین کشاورزی و توانایی آنها در اقناع کشاورزان اظهار کرد: مروجین سازمان تات به صورت فشرده و کامل آموزش لازم را برای برخورد با کشاورزان و اقناع آن ها دیده اند. این مروجین به منظور بهبود شرایط کشاورزی، به زراعی، بهینه سازی مصرف آب در کشاورزی و ارائه بهترین الگوهای کشت آموزش می بینند.

وی افزود: مروجین سازمان تات به اندازه کافی اصول اقناع را فرامی گیرند تا بتوانند کشاورزان را با نحوه صحیح کشت آشنا کنند و بتوانند آن ها را مجاب به انجام درست کارها کنند اما پیش آمده که کشاورزان به هیچ نحو حاضر به همکاری نشده باشند که به خاطر عدم آگاهی آن ها است و قابل اصلاح است.

معاون وزیر جهاد کشاورزی در پایان تصریح کرد: تحقیقات بسیاری توسط محققین و دانش آموختگان کشاورزی انجام شده که می تواند در توسعه بخش کشاورزی، کشاورزی حفاظتی و کشت فراسرزمینی به ما کمک کند. این تحقیقات به صورت مقاله در سامانه افزایش اثر بخشی به ثبت رسیده و در دسترس کشاورزان و محققان قرار گرفته است.

جهاد کشاورزی کشاورزی معاون وزیر تحقیقات اسکندر زند
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر