کد خبر: 462369 A

رئیس سازمان ملی استاندارد:

رئیس سازمان ملی استاندارد ایران گفت: تعامل بسیار مناسبی بین وزارت نفت و سازمان ملی استاندارد برقرار شده و خوشبختانه روز به روز وضع کیفیت بنزین بهتر می‌شود.

به گزارش ایلنا، نیره پیروز بخت، رئیس سازمان ملی استاندارد ایران، در نشستی خبری عنوان کرد: تعامل بسیار مناسبی بین وزارت نفت و سازمان ملی استاندارد برقرار شده و این مسئله نه تنها مربوط به استانداردسازی بنزین، بلکه در ارتباط با کالاهای مصرفی است که در پروژه‌های مختلف این وزارتخانه مورد استفاده قرار می‌گیرد تا با استانداردهای روز دنیا تطبیق پیدا کند، بنابراین در کنار بنزین بحث استاندارد گازوییل و قطعات دیگر صنعت نفت نیز این همکاری تداوم دارد.

وی تصریح کرد: خوشبختانه روز به روز وضع کیفیت بنزین بهتر می‌شود و در این زمینه سعی شده اقدام‌های لازم به منظور استانداردسازی با شرایط روز دنیا شکل گیرد.

پیروزبخت گفت: زمانی که هوا سرد است، شرایط انجام آزمون استاندارد تغییر می‌کند، در برهه زمانی که هوا گرم می‌شود، مشکلی وجود ندارد، البته در دی‌ماه نیز آزمایش‌های مدنظر انجام شده است، بنابراین به صورت کلی باید اعلام کنم که در ارتباط با بنزین مشکلی وجود ندارد.

 

استاندارد ایران بنزین وزارت نفت سازمان ملی استاندارد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر