کد خبر: 442556 A

ایلنا: رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور در قالب خبر خوشی به پیمانکاران مسکن خوزستان، از بخشودگی 100 درصد جرایم قابل بخشش قانون مالیات های مستقیم و قانون مالیات بر ارزش افزوده این دسته از فعالان اقتصادی به شرط پرداخت اصل بدهی تا پایان سال 95 خبر داد.

به گزارش ایلنا وبه نقل از رسانه مالیاتی، سید کامل تقوی نژاد در دوازدهمین جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان خوزستان که با حضور استاندار، معاونین سازمان امور مالیاتی کشور و فعالان اقتصادی و نمایندگان بخش خصوصی در محل استانداری برگزار شد، مقوله عدالت مالیاتی را مهمترین رکن نظام مالیاتی برشمرد. وی پس از استماع مسایل مالیاتی و دغدغه های فعالان اقتصادی این استان خاطرنشان کرد: تمامی مباحث ارایه شده و نقطه نظرات بخش خصوصی این استان در برنامه های آتی سازمان و در حوزه اجرا مدنظر قرار خواهد گرفت.

رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور، ضمن تاکید بر رویکرد مودی مداری، به عنوان اولویت دار ترین سیاست سازمان، دستور رسیدگی هر چه سریعتر به پرونده های مالیاتی مودیان و قطعی نمودن مالیات های را صادر کرد.

تقوی نژاد با اشاره به اهمیت رویکرد مودی مداری در کلیه مناسبات فیمابین سازمان و جامعه مودیان، خواستار توجه جدی همکاران مالیاتی به شان و جایگاه مودیان شد و گفت: حتی آراستگی فضای فیزیکی و آراستگی همکاران از اهمیت ویژه ای به منظور رضایتمندی مردم برخوردار است.

 

قانون مالیات مالیات بر ارزش افزوده مسکن فعالان اقتصادی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر