کد خبر: 422570 A

سخنگوی وزارت صنعت ، معدن و تجارت خبر داد:

ایلنا: مشاور وزیر و سخنگوی وزارت صنعت ، معدن و تجارت از افتتاح 4 واحد صنعتی و تولیدی در استان اصفهان در آینده نزدیک خبر داد.

به گزارش ایلنا به نقل از شاتا، منوچهر طاهایی افزود: از این چهار طرح که در شهرستان های آران و بیدگل ، لنجان ، مبارکه و شهرک صنعتی سه راهی مبارکه قرار دارد 2 طرح بهره  برداری و دو طرح توسعه ای است.

وی با بیان اینکه طرح سپهر پلیمر سپاهان تولید کننده فیلم پلی استر و فیلم cpp  با ظرفیت 32 هزار تا 62 هزار تن در سال در صنایع بسته بندی مواد غذایی حساس فعالیت دارد افزود: برای ساخت و راه اندازی این طرح یک هزار و 100 میلیارد ریاا ل اعتبار ریالی و  770 هزار یورو اعتبار ارزی هزینه شد و با بهره برداری از آن برای  405 نفر شغل ایجاد می شود.

طاهایی  به افتتاح  شرکت تولیدی فولاد سپید فراب کویر تولید کننده 550 هزار تن میلگرد فولادی در سال اشاره و تصریح کرد: با راه ا ندازی این واحد نیز برای  396 نفر شغل ایجاد خواهد شد.

وی از افتتاح طرح توسعه ای ذوب آهن اصفهان با تولید سالانه 400 هزار تن ریل u33  و  uic60  و uic85  و نیز انواع تیر آهن سنگین که برای 161 نفر اشتغال مستقیم ایجاد کرده است خبر داد و گفت: میزان سرمایه گذاری ریالی این واحد  556 میلیارد ریال و ارزی 26 میلیون یورو است و یک شرکت آلمانی در این طرح مشارکت دارد.

سخنگوی وزارت صنعت ، معدن و تجارت به طرح توسعه شرکت فولاد مبارکه اصفهان برای تولید یک میلیون و 800 هزار تن تختال با ضخامت 200 تا 250 میلیمتر و عرض تا 2 متر نیز اشاره کرد و افزود: برای این طرح 5 هزار و 205 میلیارد ریال سرمایه گذاری شده است.

استان اصفهان اشتغال وزارت صنعت معدن و تجارت یورو واحد صنعتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر