کد خبر: 333168 A

مدیر عامل شرکت هواپیمایی کیش خبر داد:

مدیرعامل شرکت هواپیمایی کیش ایر از برقراری پروزهای فوق العاد ویژه ایام تعطیلات پیش رو با نرخ مصوب خبر داد و گفت:‌ مسافران می توانند بلیت کیش ایر را با نرخ مصوب خریداری کنند.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی شرکت هواپیمایی کیش؛ کاپیتان سادات اخوی با بیان اینکه کیش ایر در ایام تعطیلات ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) پروازهای فوق العاده برقرار می کند،‌ اظهار کرد: در راستای حفظ اصل مشتری مداری و با توجه به افزایش تقاضاهای متعدد جهت مسافرت هموطنان به جزیره کیش در ایام تعطیلات پیش رو ، این شرکت طی انجام برنامه ریزی های لازم نسبت به برقراری پروازهای فوق العاده در مسیر تهران -کیش -تهران اقدام کرده است .

وی ادامه داد: مسافران می توانند جهت تهیه بلیت های این شرکت از طریق سایت کیش ایر و یا مراجعه به دفاتر فروش نسبت به تهیه بلیت خود با نرخ مصوب اقدام کنند. .

گفتنی است بر اساس بخشنامه های ابلاغی به کلیه دفاتر مسافرت هوایی هیچ یک از دفاتر مذکور و چارتر کنندگان حق فروش بلیت با نرخ بالاتر از نرخ مصوب را نداشته ودر صورت تهیه بلیط غیر از نرخ مصوب مراتب از طریق سامانه های ذیل قابل پیگیری است :

سایت شرکت هواپیمایی کیش به نشانی www.kishairline .com :

جهت تهیه بلیت و رویت نرخ های مصوب سامانه پیامکی 500012024 و سامانه www.senak.ir جهت رسیدگی به شکایت مسافران

جزیره کیش کیش ایر خرید بلیت با نرخ مصوب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر