کد خبر: 279619 A

ایلنا: طی سال ۹۳ تولید انواع سیگارت در شرکت دخانیات ایران با افت قابل ملاحظه‌ای روبرو شد و به حدود ۹ میلیارد نخ در سال ۹۳ کاهش یافت.

بر اساس برنامه ریزی‌ها و هدف گذاری صورت گرفته، میزان تولید شرکت دخانیات ایران در سال جاری به طور چشمگیری رو به افزایش است.

به گزارش ایلنا، شرکت دخانیات ایران با تولید یک میلیارد و ۷۶۵میلیون نخ انواع سیگار در دو ماهه اول سال ۹۴ توانست رشد ۵۳ درصدی را نسبت به مدت مشابه سال قبل رقم بزند. براساس آمار، تولید شرکت دخانیات ایران از یک میلیارد و ۱۵۱میلیون نخ سیگار در ۲ماهه اول سال ۹۳ به یک میلیارد و ۷۶۵میلیون نخ افزایش یافته است که این افزایش بیانگر برنامه ریزی و هدف گذاری موثر شرکت در سال ۱۳۹۴ است.

طی سال ۹۳ تولید انواع سیگارت در شرکت دخانیات ایران با افت قابل ملاحظه‌ای روبرو شد و به حدود ۹ میلیارد نخ در سال ۹۳ کاهش یافت اما پیش بینی می‌شود، با تدابیر هیات مدیره و مدیریت شرکت و همکاری خوب کارگران و هدف گذاری صورت گرفته برای سال ۹۴، میزان تولید انواع سیگار در این شرکت به حدود ۱۵ میلیارد نخ افزایش یابد که حاکی از ۶۶ درصد رشد است.

به این ترتیب میزان استفاده از ظرفیت‌های قابل بهره برداری در خطوط تولید نیز از افزایش قابل ملاحظه‌ای برخوردار خواهد شد و از ۲۱ درصد در سال قبل به ۳۸ درصد در سال جاری افزایش خواهد یافت.

استفاده از ظرفیت ایران رشد سیگار برنامه ریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر