کد خبر: 1181974 A

ششمین جلسه کمیته نظارت و راهبری شبکه اجتماعی دانش آموز (شاد) و اولین جلسه اجرایی سازی مصوبه شورای عالی فضای مجازی در دولت جدید، در مرکز ملی فضای مجازی برگزار شد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی مرکز ملی فضای مجازی، در این جلسه گزارشی از میزان اجرای مصوبه «الزامات سامانه‌های الکترونیکی آموزش و پرورش و شبکه آموزشی دانش‌آموز (شاد)» مصوب جلسه هفتاد و سوم شورای عالی فضای مجازی ارائه شد.

همچنین اعضای جلسه نقطه نظرات خود را در رابطه با اجرایی سازی مصوبه مذکور بیان کردند. بنابراین گزارش، اهم موضوع مطرح شده درخصوص استفاده کمی، میزان ترافیک، کیفیت سرویس‌دهی سامانه شاد، تداوم فعالیت سامانه شاد در ایام پساکرونا و نیز وضعیت به کارگیری دیگر خدمت‌ها و سامانه‌های آموزش مجازی موجود در کشور توسط وزارت آموزش و پرورش بود.

براساس این جلسه، مقرر شد تا الگوی نحوه تعامل بین ذینفعان مختلف آموزش مجازی با تاکید بر مدل اقتصادی و مدیریتی توسط وزارت آموزش و پرورش تهیه و به جلسه ارائه شود.

گفتنی است؛ در این جلسه دکتر فیروزآبادی رئیس مرکز ملی فضای مجازی، دکتر نوری وزیر آموزش و پرورش، دکتر زارع پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، اخوان مدیر عامل شرکت همراه اول معاونان و کارشناسان دستگاه‌های یاد شده حضور داشتند.

انتهای پیام/
دانش آموز دولت شبکه اجتماعی فضای مجازی وزیر آموزش و پرورش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر