کد خبر: 1120510 A

یک مقام مسئول در گفت‌وگو با ایلنا مطرح کرد:

معاون بازرسی و نظارت اتاق اصناف ایران اظهار داشت: طبق گزارش‌ها در تعطیلات 6 روزه اصناف به علت اوج گیری کرونا، میزان رعایت اصناف حدود 80 درصد بوده است. در مورد جزییات بازرسی‌های انجام شده استان‌ها تا 4 شهریور اطلاعات مربوطه را جمع آوری کرده و به اتاق اصناف اعلام خواهند کرد.

بهنام نیک‌منش در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی ایلنا در مورد میزان رعایت محدودیت‌ها در تعطیلی 6 روزه اخیر اصناف اظهار کرد: طبق گزارش‌ها در تعطیلات 6 روزه اصناف به علت اوج گیری کرونا، میزان رعایت اصناف حدود 80 درصد بوده است. در مورد جزییات بازرسی‌های انجام شده استان‌ها تا 4 شهریور اطلاعات مربوطه را جمع آوری کرده و به اتاق اصناف اعلام خواهند کرد، بنابراین فعلا جزییات بیشتری از تعطیلی اصناف، بازرسی‌ها، تخلفات و... نداریم.

معاون بازرسی و نظارت اتاق اصناف ایران با اشاره به مشکلات و خسارات اصناف بیان کرد: در استان‌ها و شهرهای مختلف اصناف تلاش کردند که در راستای مصوبات ستاد ملی کرونا حرکت کردند و علی رغم مشکلات و خسارات زیادی که اصناف با آن مواجه بودند تلاش خود را کردند تا برای حفظ جان مردم هم شده همدلی و همکاری لازم را برای تعطیلی و محدودیت اصناف انجام دهند.

به گزارش ایلنا همه اصناف به جز مشاغل ضروری گروه 1 از روز دوشنبه 25 مرداد تا شنبه 30 مرداد برای جلوگیری از شیوع بیشتر کرونا در سراسر کشور موظف به تعطیلی بودند.

انتهای پیام/
اصناف تعطیلی اصناف
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر