کد خبر: 1086036 A

روابط عمومی توانیر از آماده باش کامل و خدمت رسانی بی وقفه صنعت برق در ایام انتخابات ریاست جمهوری و به خصوص در ساعات برگزاری مناظره کاندیداهای کشور خبر داد.

به گزارش ایلنا از روابط عمومی توانیر، در حال حاضر علاوه بر آمادگی کامل نیروگاه ها و شبکه های انتقال و توزیع برای تأمین برق پایدار در تلاش بی وقفه هستند. علاوه بر این در زمان برگزاری مناظره های انتخابات به دلیل حساسیت ،‌بیش از 300 اکیپ عملیاتی، امدادی و برق رسانی در نقاط مختلف شهری و روستایی سراسر کشور مستقر هستند تا در صورت بروز حادثه ، در کمترین زمان ممکن نسبت به رفع نقص شبکه و پایداری برق مشترکان اقدام نمایند.

روابط عمومی توانیر با اشاره به برخی شایعات مطرح شده مبنی بر قطع برق در زمان مناظره ها ضمن تکذیب این شایعه افزود: این مطلب کاملا خلاف واقع و به دور از اخلاق مداری است .اساسا صنعت برق یک صنعت زیربنایی و خدمت رسان است و به دور از سیاست زدگی با تمام توان فارغ از جریانات سیاسی برق مشترکان کشور را تأمین می کند.

امسال به دلیل افزایش بی سابقه 20درصدی مصرف برق ، محدودیت هایی برای تأمین  برق به وجود آمده است اما تمام تلاش هزاران نفر مهندسان و تکنسین های این صنعت جلوگیری از اعمال هرگونه محدودیت در بخش های مختلف است و همراهی مشترکان در مدیریت مصرف که با روش های ساده قابل انجام است، نقش بسزایی در استمرار و پایداری تأمین برق مشترکان دارد.

انتخابات انتخابات ریاست جمهوری برق خدمت رسانی صنعت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر