کد خبر: 1085785 A

مدیر کل توزیع و فروش شرکت بازرگانی دولتی ایران گفت: در راستای اجرای مصوبه کارگروه تنظیم بازار و به منظور حفظ آرامش بازار کالاهای اساسی از ابتدای خرداد ماه سال جاری توزیع مقدار 100 هزار تن برنج وارداتی و 100 هزار تن شکر در کشور آغاز شده است.

به گزارش ایلنا از شرکت بازرگانی دولتی ایران؛ حجت براتعلی با بیان این که 240 هزار تن کالاهای اساسی مورد نیاز مردم در ماه مبارک رمضان توزیع شده است، اظهار کرد: تاکنون وقفه‌ای در تامین کالاهای مورد نیاز مردم صورت نگرفته و ازابتدای خردادماه نیز توزیع 200 هزار تن برنج وارداتی و شکر در کشور  آغاز شده است.

وی اظهار کرد: توزیع 100 هزار تن انواع برنج وارداتی که توسط   شرکت بازرگانی دولتی ایران تامین و در اختیار سازمان های صنعت، معدن و تجارت سراسر کشور قرار گرفت از طریق شبکه های منتخب از جمله فروشگاه‌های زنجیره‌ای تعاونی مصرف شهری، روستایی و عشایری، اصناف منتخب و مراکز مستقیم عرضه کالا عملیاتی شده است.

براتعلی درادامه افزود:  همچنین توزیع  100 هزار تن شکر  که برای مصارف خانوار و صنف، صنعت در دستور کار شرکت بازرگانی دولتی ایران قرار گرفته بود در حال انجام است.

وی مقدار توزیع شکر برای مصارف خانوار و صنف و صنعت را به ترتیب 30 هزار تن برای مصارف خانوار و 70 هزار تن برای مصارف صنف و صنعت اعلام کرد.

مدیر کل توزیع و فروش شرکت بازرگانی دولتی ایران  تاکید کرد: هچگونه محدودیتی برای افزایش تخصیص این دو کالا در استان‌ها وجود ندارد و در صورت لزوم و تا رفع نیاز کامل هر استان تامین و توزیع  این کالاها ادامه دارد.

ایران برنج تنظیم بازار شکر کالاهای اساسی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر