کد خبر: 1080893 A

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: برای حفظ سلامتی مردم در روزهای تبلیغات انتخابات، بسته های ۷ گیگابایت اینترنت رایگان به مردم ارایه می شود.

به گزارش ایلنا از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات وفناوری اطلاعات، محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات وفناوری اطلاعات در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

ستاد ملی کرونا برای حفظ سلامت مردم در روزهای انتخابات، تبلیغات در فضای مجازی را تجویز کرده است و علاوه بر دستوراتی به ستادهای انتخاباتی به استفاده از این ظرفیت از وزارت ارتباطات هم خواسته است که به مردم برای این روزها، بسته های رایگان اینترنت ارایه کند.

ما برای شما یک بسته 7 گیگابایتی اینترنت (نپرسید داخلی، اینترنت یک شبکه بین المللی است) یک ماهه به عنوان هدیه در نظر گرفتیم. به هر کدملی یک بسته تعلق می گیرد.

برای اینکه یکباره شبکه تحت فشار قرار نگیرد و سرعت افت نکند ثبت نام در یک هفته انجام می شود، تقسیم بندی ثبت نام بر اساس رقم آخر کدملی خواهد بود. هر بسته از زمان فعال سازی تا یکماه اعتبار دارد.

این بسته ها فقط بر روی اپراتورهای تلفن همراه ارایه خواهند شد.

از امروز عصر، ثبت نام آغاز خواهد شد.

بسته های فعال فعلی شما در حال رزرو نگهداری می شوند و پس از اتمام بسته هدیه، باقیمانده بسته قبلی شما قابل استفاده خواهد بود.

ما با هیچ کسی برای بسته هدیه تماس نخواهیم گرفت، از شما درخواست ارسال هیچ کد فعالسازی هم نخواهیم کرد، ثبت نام هم صرفا از طریق سایتی خواهد بود که امروز از طریق همین صفحه اطلاع رسانی خواهیم کرد. بنابراین مراقب کلاهبرداران باشید.

لطفا این مطلب را به هر طریقی توانستید به اشتراک بگذارید.

ارتباطات و فناوری اطلاعات انتخابات اینترنت تبلیغات تلفن همراه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر