کد خبر: 1080012 A

معاون وزیر صمت مطرح کرد:

معاون وزیر صمت اظهار داشت: از ابتدا در مسائلی مانند سیستم اداره و ... مشکل داریم اما نه تنها مشکلات را به گردن هم می‌اندازیم. کار مجلس نظارت و قانون‌گذاری است اما اتفاقی که رخ می‌دهد تنها قانون‌گذاری و دخالت بی‌جا در اجرا است.

به گزارش ایلنا، برات قبادیان در سخنرانی امروز خود در ششمین دوره اعطای جوایز جایزه ملی مدیریت انرژی اظهار کرد: وضعیت به شکلی است که یکی از نشانه‌های ظهور امام زمان می‌تواند این باشد که ما برنامه محور شویم. همه ما در این وضعیت مقصر هستیم، شهامت این است که آن را بپذیریم. 

وی افزود: در کشوری که خداوند به این میزان به آن انرژی اعطا کرده، کم‌کاری کردیم. علم را سر کلاس یاد می‌گیریم اما در عمل از آن استفاده نمی‌کنیم. انرژی که تنها برق نیست؛ انرژی شامل برق، حامل‌های انرژی و ... است. 

قبادیان همچنین خاطرنشان کرد: از ابتدا در مسائلی مانند سیستم اداره و ... مشکل داریم اما تنها مشکلات را به گردن هم می‌اندازیم. کار مجلس نظارت و قانون‌گذاری است اما اتفاقی که رخ می‌دهد تنها قانون‌گذاری و دخالت بی‌جا در اجرا است. 

معاون وزیر صمت تصریح کرد: مجلس را نمایندگان تهران و بعضی از نمایندگان شهرستان‌ها می‌گردانند. یکی از بی‌قانون‌ترین‌ها نیز همین نمایندگان شهرستان‌ها هستند که در مسائل آبدارخانه یک مدرسه هم دخالت می‌کنند. 

وی همچنین بیان کرد: اگر قیمت حامل‌های انرژی را در اروپا یک دلار هم در نظر بگیریم حدود ۲۴ هزار تومان می‌شود. چه چیزی جلوی ما را در اصلاح آن می‌گیرد؟ واقعیت این است که باید خودمان را درست کنیم وگرنه هیچ معجزه‌ای رخ نمی‌دهد.

انرژی مجلس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر