کد خبر: 1065839 A

وزیر راه و شهرسازی:

وزیر راه و شهرسازی وضعیت اجرای طرح اقدام ملی مسکن را در کشور و همچنین شهر جدید پرند مثبت ارزیابی کرد و از اجرایی شدن ۵۳۰ هزار واحد مسکن ملی در کشور خبر داد.

به گزارش ایلنا، محمد اسلامی در افتتاح ۹ پروژه شرکت عمران شهرهای جدید و همچنین بازدید از روند اجرای طرح اقدام ملی مسکن و مسکن مهر پرند گفت: شهرهای جدید دو نیاز مبرم دارند که شامل دسترسی به کلانشهرها و تامین سرانه‌های موردنیاز اعم از زیربنایی و روبنایی است که خوشبختانه هر دو نیاز در شهر جدید پرند برای مردم ایجاد و تامین شده است.

اسلامی تصریح کرد: در این دوره از مدیریت وزارت راه و شهرسازی در خصوص دسترسی‌ها و تامین خدمات روبنایی و زیربنایی اهتمام ویژه‌ای شده است. 

وزیر راه و شهرسازی ضمن تاکید بر اتمام و تکمیل توسعه‌ها در حوزه بهداشت و درمان، ورزش، خدمات و آموزش، اعلام کرد: برای ما موضوع حائز اهمیت این است که برای جامعه هدف حتما پروژه‌های مسکن در قالب طرح جامع مسکن برنامه‌ریزی شود که تحقق آن نیازمند تدوین برنامه منسجم، اصلاح آیین نامه‌ها و قوانین، تامین منابع و اصلاح قوانین به منظور عرضه زمین برای جریان پایدار تولید مسکن است که تمامی موارد در این دوره برنامه‌ریزی و محقق شد.

اسلامی گفت: هم اکنون تولید مسکن بر اساس طرح اقدام ملی مسکن از ۵۳۰ هزار واحد فراتر رفته است.

وی در خصوص طرح اقدام ملی مسکن تاکید کرد: مردمی که در طرح اقدام ملی مسکن پذیرفته شدند حتما آورده خود را طبق زمان‌بندی اعلامی تکمیل کنند تا کار ساخت و ساز بر اساس برنامه زمانبندی و با کیفیت لازم تحویل متقاضیان شود.

 

راه و شهرسازی زمین مسکن مسکن مهر وزارت راه و شهرسازی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر