کد خبر: 1047044 A

در پنجمین جشنواره ملی نوآوری محصول برتر ایرانی که در دانشگاه صنعتی شریف در اسفند ۹۹ برگزار شد، تولیدات شرکت فولاد اکسین بعنوان محصول برتر ملی انتخاب شدند.

به گزارش ایلنا از روابط عمومی شرکت فولاداکسین، در پنجمین جشنواره ملی نوآوری محصول برتر ایرانی که در دانشگاه صنعتی شریف در اسفند ۹۹ برگزار شد، تولیدات این شرکت بعنوان محصول برتر ملی انتخاب شدند.

فولاد اکسین در این جشنواره محصول جدید و منحصر بفرد «API5LX60 MS» خود را که توانسته بود صنعت نفت و گاز را از واردات نجات دهد و پروژه ی گوره به جاسک را به پیش براند، معرفی کرد، که این محصول با توجه به ارزیابی صورت گرفته و کسب امتیاز لازم به عنوان نوآوری محصول برتر ایرانی در سال ۱۳۹۹ انتخاب شد.

گفتنی ست این ورق  که با تلاش متخصصین جوان اکسینی با تکنولوژی خاص برای اولین بار در ایران و خاورمیانه تولید می شود در ساخت لوله های انتقال نفت و گاز اسیدی کاربرد دارد که با تولید این ورقها از واردات بیش از ۶۰۰ میلیون دلار ورق فولادی خارجی جلوگیری بعمل آمد.

لازم بذکر است عمده تولیدات شرکت فولاد اکسین  در صنایع صنعت نفت و گاز، کشتی سازی،  لوله سازی، ساختمان سازی، ساخت مخازن تحت فشار و خودرو سازی کاربرد دارد.

ایران دانشگاه صنعتی شریف شرکت فولاد صنعت نفت و گاز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر