کد خبر: 1036196 A

رییس کل بانک مرکزی عنوان کرد:

رییس کل بانک مرکزی اظهار کرد:‌ طبق آخرین اطلاعات حدود 2 هزار کارتی که برای مراکز قمار استفاده می‌شد، شناسایی و باطل شده است. ما با 500 هزار کارتی که برای شرط‌بندی یا قمار استفاده می‌شد مواجه شدیم که با همکاری دادستانی در سه سطح هشدار، اخطار و پیگیری قضایی اقدام کردیم.

به گزارش خبرنگار ایلنا، عبدالناصر همتی در آیین رونمایی از پروژه پرداخت موبایلی مبتنی بر EMV اظهار کرد: در مبارزه با شرط‌بندی و قمار در شبکه پرداخت موفقیت‌های خوبی داشتیم. با الگوریتم‌هایی که همکاران ما طراحی و اقداماتی که انجام دادند و با همکاری دادستانی انقلاب توانستیم موفقیت‌های خوبی در کنترل این موضوع داشته باشیم.

وی افزود: طبق آخرین اطلاعات حدود 2 هزار کارتی که برای مراکز قمار استفاده می‌شد، شناسایی و باطل شده است. ما با 500 هزار کارتی که برای شرط‌بندی یا قمار استفاده می‌شد مواجه شدیم که با همکاری دادستانی در سه سطح هشدار، اخطار و پیگیری قضایی اقدام کردیم.

رییس کل بانک مرکزی خاطرنشان کرد: بنابراین می‌توان گفت در طی آذر ماه و دی ماه توانستیم مراکز مختلفی را که در این زمینه فعال بودند را شناسایی کرده و به دادستانی معرفی کنیم تا با آنها برخورد و پیگیری قضایی شود و برخورد نسبت به 170 مرکز قمار در دستور کار قرار بگیرد.

قمار سایت شرط بندی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر