کد خبر: 1033985 A

رییس اتاق ایران و گرجستان به ایلنا خبر داد؛

رییس اتاق بازرگانی ایران و گرجستان اظهار داشت: صحبت‌هایی که با گرجستان کردیم خوشبختانه کامیون‌ها از فردا به سمت این کشور حرکت می‌کنند و صادرات ایران به گرجستان تقریبا پس از یکسال از سرگرفته می‌شود.

سیده فاطمه مقیمی در گفت وگو با ایلنا در مورد از سرگیری اعزام کامیون‌های ایرانی به گرجستان اظهار داشت: همین الان با صحبت‌هایی که با گرجستان کردیم خوشبختانه کامیون‌ها از فردا به سمت این کشور حرکت می‌کنند و صادرات ایران به گرجستان تقریبا پس از یکسال از سرگرفته می‌شود.

عضو هیات رییسه اتاق تهران ادامه داد: خوشبختانه پیگیری‌های دفتر معاونت اقتصادی رییس جمهور و شخص آقای نهاوندیان، آقای ظریف در سفر اخیرشان، اتاق مشترک دو کشور و همچنین معاون وزیر راه و شهرسازی مهندس آدم نژاد به همدیگر متصل شدند تا این موضوع حل و فصل شود.

رییس اتاق ایران و گرجستان اظهار داشت: با پیگیری‌های نمایندگی ما در گرجستان و براساس آخرین گزارش‌ها 2 کامیون از بیله سوار  و 10 کامیون از آستارا بارگیری شده که در برخی هم کامیون و هم راننده ایرانی هستند و در برخی دیگر کامیون پلاک گرجی با راننده ایرانی.

وی تصریح کرد: رانندگان در حال حاضر منتظر نتیجه تست pcr هستند که امروز انجام شده است و فردا از مرز خارج می‌شوند. امیدواریم روند حمل ونقل بین دو کشور از سر گرفته شود.

ایران رییس جمهور گرجستان وزیر راه و شهرسازی اتاق بازرگانی ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر