کد خبر: 1032678 A

معاون سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای اظهار کرد: در حال حاضر 8 هزار و 412 روستای بالای 20 خانوار که قابلیت آسفالت وجود دارند که باید راهسازی انجام شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا، شعبانعلی خاوری اظهار کرد: از ابتدای مهر 98، ساخت راه‌های روستای به سازمان راهداری سپرده شد و طرح «ابرار 1» در همین راستا تعریف شد. طرح ابرار دو نیز از مهر امسال برای راهسازی روستاهای با بالای 20 خانوار شروع شده است. در حال حاضر 8 هزار و 412 روستای بالای 20 خانوار که قابلیت آسفالت وجود دارند که باید راهسازی انجام شود.

وی ادامه داد: از ابتدای مهر 1100 کیلومتر از پروژه‌ها انجام شده و امیدواریم ادامه پروژه نیز طبق برنامه پیش برود. امیدواریم استان‌ها در تامین اعتبارات این پروژه‌ها مشارکت داشته باشند.

معاون سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای تصریح کرد: اجرای پروژه‌های راه‌های روستایی گاهی با ابزارهای امانی انجام می‌شود که در بعضی موارد نمی‌توان با این ابزار، کارها را پیش برد؛ در این مورد نیاز به افزایش اعتبارات وجود دارد.

خاوری در ادامه خاطرنشان کرد: پیمانکاران رقم قابل توجهی طلب دارند که مذاکراتی که با سازمان برنامه و بودجه انجام شده امیدواریم تا پایان سال بتوانیم مطالبات آنها را پرداخت کنیم.

آسفالت راه روستایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر