کد خبر: 1029268 A

مدیرعامل ایران خودرو مطرح کرد:

مدیرعامل ایران خودرو اعلام کرد: در طول دو ماه گذشته به اندازه تمام تولید سال 98 ماشین سنگین تولید کردیم و توانستیم 750 دستگاه از این ماشین‌آلات را به تولید برسانیم.

به گزارش خبرنگار اقتصادی ایلنا، فرشاد مقیمی در مراسم تحویل خودروهای طرح نوسازی ناوگان سواری کرایه بین شهری با اشاره به رکوردزنی در تولید محصولات خودرو گفت: در 30 آذرماه سال 99 توانستیم با عبور از تولید 371 هزار دستگاه خودرو رکورد تولید در سال 98 را بشکنیم و و امروز هم از رکورد تولید در سال 97 هم عبور می‌کنیم.

وی ادامه داد: در سال 97 رکورد تولیدی ایران خودرو 423 هزار دستگاه بود که صبح امروز آمار تولیدات 422 هزار و 560 دستگاه خودرو بود و احتمالا امروز رکورد تولید 97 را پشت سر می‌گذاریم.

مدیرعامل ایران خودرو با بیان اینکه گذر از رکوردهای سال های گذشته در حالی است که ما با شرایط تحریم و محدودیت‌های ناشی از ویروس کرونا مواجه بودیم گفت: پس از 9 سال تولید اتوبوس را هم آغاز کردیم.

مقیمی با اشاره به تولید ایران خودرو در بحث ناوگان باری و کامیونت اظهار داشت: در طول دو ماه گذشته به اندازه تمام تولید سال 98 ماشین سنگین تولید کردیم و توانستیم 750 دستگاه از این ماشین‌آلات را به تولید برسانیم.

مدیرعامل ایران خودرو با بیان اینکه به زودی از خودروی کشنده هم رونمایی خواهیم داشت گفت: خودروی سواری (تارا) جدید را هم اخیرا رونمایی کردیم و تولید انبوه آن به زودی آ‌غاز می‌شود.

مقیمی گفت: ارتقای موتور ای اف سون هم را در دستور کار داریم و تولید موتور سه استوانه‌ای را هم آغاز کردیم و در روز پاک توسط وزیر صمت از این موتور رونمایی شد.

اتوبوس ایران خودرو خودرو ویروس تولید
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر