کد خبر: 1024573 A

جزییات تعدیل روشنایی معابر، جمع آوری رمزارزها و انشعابات تشریح شد؛

مدیرعامل توانیر با بیان اینکه با ماینرهای فعال قانونی توافقات لازم انجام شده که فعالیت خود را تعطیل کنند تصریح کرد: صنایع نیز همکاری کرده‌اند و به تمامی مدیران اجرایی ابلاغ شده که نسبت به کنترل ادارات اقدام کنند.

به گزارش خبرنگار اقتصادی ایلنا، محمدحسن متولی‌زاده در برنامه سراسری تعدیل روشنایی معابر، جمع آوری رمز ارزها و اصلاح انشعابات که به طور همزمان در 32 استان کشور انجام می شود گفت: طی روزهای آینده شرایط تامین برق پایدار خواهد شد، ما به تعدیل روشنایی معابر به عنوان اولویت ادامه خواهیم داد و شرکت‌ها نیز این رویه را دنبال می‌کنند.

وی با بیان اینکه برخورد با ماینرهای غیرمجاز اولویت جدی کشور است، افزود: با دقت و سرعت نسبت به شناسایی و برخورد با استفاده کنندگان غیر مجاز  برق برای تولید رمزارز اقدام خواهد شد.

مدیرعامل توانیر با بیان اینکه با ماینرهای فعال قانونی توافقات لازم انجام شده که فعالیت خود را تعطیل کنند، تصریح کرد: صنایع نیز همکاری کرده‌اند و به تمامی مدیران اجرایی ابلاغ شده که نسبت به کنترل مصرف برق ادارات اقدام کنند.

وی با بیان اینکه باید خودمان در زمینه مدیریت مصرف پیشرو باشیم، گفت: امیدواریم یک رقابت و مسابقه بین استان‌ها و سطح شهرها بگذاریم که در زمینه‌ روش‌های مصرف انرژی اطلاع رسانی شود. تصمیمات بر این مبناست که شهرها و استان‌هایی که میزان مصرف برق خود را کاهش دهند گاز و سوخت صرفه جویی شده به نیروگاه همان منطقه اختصاص می‌یابد.

مدیرعامل توانیر ادامه داد: همچنین برای مشارکت جوانان با کمک اپراتورهای تلفن همراه و ثابت اطلاع رسانی و آموزش نحوه صحیح مصرف داده خواهد شد و براساس قرعه کشی هدایایی تعلق می‌گیرد که می‌تواند نقش موثری در مدیریت مصرف داشته باشد.

وی یادآور شد: یکی از نکات موثر نقش شرکت‌ها از منافع حاصل از صرفه جویی انجام شده معادل برق کشورهایی که از آنها برق خریداری می‌کنیم. صرفه جویی هر شهر را با همان نرخ محاسبه می‌کنیم و منافع آن صرف همان مردم شهر برای خرید تجهیزات بیمارستانی و رفاه مردم می‌شود، ضمن اینکه حفظ شبکه و بهینه سازی اهمیت دارد.

انرژی روشنایی گاز تجهیزات بیمارستانی استان ها
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر