کد خبر: 1023567 A

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی عنوان کرد:

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی اظهار کرد: بیشتر کمبود گاز LPG به خاطر مصرف غیرمجاز آن در خودرو و استفاده از آن به صورت غیراستاندارد به عنوان سوخت خودرو است. وظیفه نظارت در این مورد با وزارت صمت است اما ما علاوه بر شناسایی و توزیع کار نظارتی نیز انجام می‌دهیم.

به گزارش خبرنگار اقتصادی ایلنا، کرامت ویس کرمی اظهار داشت: مصرف‌کنندگان مجاز گاز LPG را شناسایی کرده‌ایم. این گاز برای پخت و پز و مصرف خانگی برای خانوارهایی است که به گاز طبیعی دسترسی ندارند. این افراد شناسایی شده‌اند و سهمیه آنها توزیع می‌شود.

وی افزود: میزان این توزیع بیش از نیاز مصرف کنندگان مجاز است و می‌توان تقریبا گفت دوبرابر است اما متاسفانه مصرف‌کنندگان دیگر به صورت غیرمجاز از این گاز استفاده می‌کنند.

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی تصریح کرد:‌ وظیفه نظارت در این مورد با وزارت صمت است اما ما علاوه بر شناسایی و توزیع کار نظارتی نیز انجام می‌دهیم.

وی افزود: بیشتر کمبود گاز LPG به خاطر مصرف غیرمجاز آن در خودرو و استفاده از آن به صورت غیراستاندارد به عنوان سوخت خودرو است. همه در جریان این مشکل هستند و همه دستگاه‌ها باید دست به دست هم دهند تا این مشکل حل شود.

خودرو شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی گاز گاز طبیعی مصرف کنندگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر