کد خبر: 1018928 A

معاون وزیر نیرو گفت: در آبان ماه سوخت مصرفی نیروگاه‌ها 195 میلیون متر مکعب در روز بود که با اقدامات خوب انجام شده این رقم در آذرماه به 185 میلیون متر مکعب و در دی ماه به 183 میلیون متر مکعب رسید.

به گزارش خبرنگار اقتصادی ایلنا، همایون حائری با ابراز امیدواری از اینکه با تعامل بین شرکت گاز بتاوین بر مشکل تامین سوخت نیروگاهی فائق آییم، اظهار داشت: ما مدیریت مصرف انرژی را در اولویت خود قرار دادیم، طی دو سال گذشته با اقداماتی که انجام دادیم تا حدی مصرف انرژی الکتریکی را مدیریت کردیم، طی تابستان 2 سال متوالی با همکاری مردم و مشترکین پیک مصرف را کنترل کردیم، امسال قرار است که اقدامات را در بخش انرژی مترکز کنیم که مصرف منطقی ‌و مصرف گاز نیروگاه‌ها کم شود. 

 وی افزود: در آبان ماه سوخت مصرفی نیروگاه‌ها 195 میلیون متر مکعب در روز بود که با اقدامات خوب انجام شده این رقم در آذرماه به 185 میلیون متر مکعب و در دی ماه به 183 میلیون متر مکعب رسید. 

معاون وزیر نیرو تاکید کرد: امیدواریم با اقدامات و همکاری وزارت نفت و مدیریت مصرف انرژی بتوانیم میزان سوخت مصرفی را 10 میلیون کاهش دهیم و کمک کنیم که با خیالی آسوده‌تر گاز بخش خانگی تامین شود.

 

انرژی دی ماه گاز معاون وزیر وزارت نفت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر