کد خبر: 1012452 A

در گفت‌وگو با ایلنا مطرح شد:

نایب رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودرو اظهار داشت: فقط کسانی که برای مصرف شخصی نیاز به خودرو دارند برای خرید خودرو اقدام می‌کنند و خرید برای سرمایه‌گذاری در این حوزه تقریباً به صفر رسیده است.

اسد کرمی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی ایلنا اظهار داشت: کاهش قیمت خودرو در هفته گذشته نیز ادامه داشت، فقط کسانی که برای مصرف شخصی نیاز به خودرو دارند برای خرید خودرو اقدام می‌کنند و خرید برای سرمایه‌گذاری در این حوزه تقریباً به صفر رسیده است. 

وی با اشاره به نرخ روزه خودرو و کاهش قیمت آن در هفته گذشته وی بیان کرد: خوشبختانه امروز قیمت پراید از ۱۰۵ به ۱۰۰ میلیون تومان رسید. تیبا صندوقدار از ۱۱۷ میلیون به ۱۱۰ میلیون تومان، تیبا هاچ بک از ۱۳۰ میلیون به ۱۲۵ میلیون تومان، ساینا از ۱۳۰ میلیون به ۱۲۵ میلیون تومان، پژو ۲۰۵ از ۱۸۵ میلیون به ۱۸۰ میلیون تومان، پژو پارس از ۲۱۰ میلیون به ۱۹۰ میلیون تومان، پژو ۲۰۶ تیپ ۲ از ۱۹۵ میلیون به ۱۷۵ میلیون تومان رسیده است.

نایب رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو تصریح کرد: قیمت‌های خودروهای خارجی نیز رو به کاهش است و اگر واردات انجام شود و عرضه مناسبی داشته باشد احتمالاً کاهش بیشتری خواهد داشت.

خودرو قیمت خودرو در بازار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر