کد خبر: 1012321 A

شرکت مادر تخصصی ساتکاب، اقدام به برگزاری نمایشگاه دائمی مجازی محصولات آب و برق می‌کند.

به‌گزارش ایلنا از وزارت نیرو، "سید عباس جعفری" مدیر کل امور بازرگانی «ساتکاب» با اعلام این خبر گفت: معرفی محصولات «آب و برق» در قالب نمایشگاه‌های دائمی و موقت «صنعت آب و برق»، به‌ویژه در حوزه «دانش بنیان‌ها »، یکی از اولویت‌های ساتکاب محسوب می‌شود که به دلیل شیوع ویروس کرونا، تغییراتی در برگزاری آن ایجاد شده است.

وی برپایی «نمایشگاه مجازی آب و برق» را از جمله تغییرات برنامه‌های پس از شیوع ویروس کووید ۱۹ و در راستای تمرکز بر فرمایشات مقام معظم رهبری به منظور رونق تولید و معرفی محصولات این حوزه عنوان کرد.

مدیر کل امور بازرگانی ساتکاب تصریح کرد: برپایی نمایشگاه‌های مجازی با هدف معرفی محصولات تولید شده در صنعت آب و برق و برقراری تعاملات بین سرمایه گذاران و تولیدکنندگان و صادرکنندگان صورت می‌گیرد و همچنین فرصتی مناسب برای بومی سازی محصولات وارداتی با اتکا بر توان نخبگان و پژوهشگران و ظرفیت‌های داخلی خواهد بود.  

جعفری ابراز امیدواری کرد: این نمایشگاه‌ها، فرصتی برای توسعه صنعت آب و برق در راستای اهتمام به توسعه صادرات و حمایت از ساخت داخل باشد.

علاقه‌مندان می‌توانند جهت حضور در این نمایشگاه با مراجعه به سامانه وندورلیست در سایت اینترنتی شرکت ساتکاب به آدرس  www.satkab.ir  اقدام به ثبت و تایید محصولات خود نمایند تا شرایط لازم برای حضور در نمایشگاه مذکور را دریافت کنند.

برق سرمایه گذاران مقام معظم رهبری نخبگان ویروس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر