کد خبر: 999580 A

قائم مقام کمیته امداد اصفهان با اشاره به مقررات جدید ستاد مبارزه باکرونا درخواست کرد: مددجویان حتی المقدور تا بهبود شرایط از مراجعه حضوری پرهیز کنند و درخواست های خود را از طریق سامانه های کمیته امداد ارسال کنند.

به گزارش ایلنا از اصفهان، عباسعلی زارعان با بیان اینکه موفقیت درکنترل همه گیری ویروس منحوس کرونا و کاستن از آسیب های آن بدون اهتمام جدی همه اقشار به رعایت مقررات فاصله گذاری اجتماعی میسر نخواهد شد، گفت: حفظ سلامت مددجویان و جلوگیری از تحمیل هزینه های ناخواسته به آنها یکی از دغدغه های مهم کمیته امداد استان در شرایط کنونی است و با توجه به محدودیت هایی که از ابتدای آذر توسط ستاد مبارزه با کرونا وضع شده است از مددجویان گرامی خواهشمندیم حتی المقدور از مراجعه حضوری به دفاتر این نهاد خودداری کنند.

او در ادامه تاکید کرد: روند ارائه خدمت به جامعه تحت حمایت به هیچ وجه متوقف نمی شود و امدادگران اصفهانی در دفاتر این نهاد بر اساس مقررات ابلاغ شده از مراجع ذی ربط حضور دارند.

زارعان با اشاره به روش های پیش بینی شده برای ثبت درخواست های مددجویان به شکل غیر حضوری تاکید کرد : پایگاه اینترنتی e.emdad.ir  و سامانه تلفنی ۰۹۶۸۸۷ برای این منظور راه اندازی شده است.

او ادامه داد: مددجویان می توانند با مراجعه به این سامانه ها و وارد کردن کد ملی و شماره شناسنامه درخواست های خود را بدون نیاز به مراجعه حضوری ثبت کنند.

قائم مقام کمیته امداد اصفهان ادامه داد: در این سامانه این امکان برای مددجویان فراهم‌شده است که مراحل رسیدگی به درخواست خود را مشاهده کنند و در صورت لزوم مدارک خواسته‌شده را از آن طریق ارسال کنند.

 

ایلنا استان اصفهان کمیته امداد اصفهان مددجویان کمیته امداد اصفهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر