کد خبر: 946314 A

صباغی خبر داد:

رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان لنجان از ارتقای ایمنی تردد در محور ذوب آهن به زرین شهر این شهرستان خبر داد.

به گزارش ایلنا از اصفهان، ابوالفضل صباغی خاطر نشان کرد: فاز دوم عملیات سیلکت محور روستایی سه راهی بازیافت تا حدفاصل راه روستایی کته شور به طول 8 کیلومتر پایان یافت.

وی ادامه داد: فاز اول این پروژه در سال گذشته به طول 7 کیلومتر اجرا شده بود و با اجرای 8 کیلومتر جدید، در مجموع 15 کیلومتر از این محور سیلکت شد.

رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان لنجان اضافه کرد: اعتبار اجرای فاز دوم این پروژه را 560 میلیون تومان اعلام و خاطرنشان کرد: با اجرای این پروژه شاهد ارتقای ایمنی تردد کاربران در این محور خواهیم بود.

صباغی افزایش رضایتمندی مردم را از دیگر دستاوردهای اجرای این پروژه عنوان و اظهار کرد: اجرای آسفالت های نوین ضمن افزایش طول عمر آسفالت، تخریب آن را به تاخیر می اندازد.

تکمیل روشنایی گردنه ذوب آهن به زرین شهر

رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان لنجان همچنین از ارتقای ایمنی تردد در محور ذوب آهن به زرین شهر این شهرستان خبر داد و گفت:  عملیات تعمیر  و تکمیل روشنایی 5.5 کیلومتر از این محور انجام شد.

وی همچنین روشنایی تقاطع های غیرهمسطح، رمپ و لوپ های تقاطع های غیر همسطح سه راهی گاز این شهرستان را از دیگر اقدامات انجام شده در راستای ارتقای ایمنی تردد کاربران جاده ای  برشمرد.

اصفهان ایلنا اصفهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر