کد خبر: 945407 A

فرماندار اردستان خبر داد:

فرماندار اردستان گفت: کارخانه فاستونی اردستان بعد از سال‌ها تعطیلی با مدیرعامل و سرمایه‌گذار جدید راه‌اندازی آزمایشی آن آغاز و ۳۵ نفر در این کارخانه مشغول بکار خواهند شد.

به گزارش ایلنا از اصفهان، حمیدرضا تاملی در نشست خبری با اصحاب رسانه، اظهار کرد: فرآیند تغییرات در دستگاه‌های دولتی دائمی و پایدار است؛ به همین منظور ۱۰ دستگاه در برنامه تغییر مسئولان قرار دارد تا در صورت وجود شخصی با خصوصیات بهتر این تغییرات انجام شود.

وی افزود: مطالبات فرمانداری شهرستان اردستان از روسای ادارات تحقق یافته است.

تاملی خاطرنشان کرد: فرمانداری شهرستان اردستان یک سری مطالباتی از ادارات دارد و مجموع این ارزیابی‌ها و مطالبات و عملکردها که از ادارات به دست می رسد بررسی می‌شود.

وی ضمن اعتراض به حوزه میراث فرهنگی و گردشگری، تصریح کرد: رونمایی از قنات دو طبقه جهانی اردستان تاکنون انجام نشده و مسئولی را که هم برای آن و بافت تاریخی زواره قرار داده‌اند ما هنوز رویت نکرده‌ایم.

فرماندار اردستان تاکید کرد: تا یک رویکردی اساسی در اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان انجام نشود نمی‌توانیم پاسخگوی ظرفیت‌ها و مطالبات مردم در شهرستان اردستان باشیم؛ هر چند در سال‌های اخیر فعالیت‌های خوبی انجام شده که حمایتی از سمت و سوی استان اصفهان انجام نشده است.

تاملی درباره تقسیمات کشوری مربوط به شهرستان اردستان، خاطرنشان کرد: با پیگیری‌های انجام شده نقشه اصلاحیه آماده شده که در آن موارد قانونی همچون منافع شهرستان، نقاط مختلف شهرستان و رضایتمندی مردم در استفاده از امکانات دیده شده است.

وی از راه‌اندازی کارخانه فاستونی اردستان خبر داد و گفت: با پیگیری‌های انجام شده توسط مجموعه شهرستان اردستان بالاخره کارخانه فاستونی اردستان بعد از سال‌ها تعطیلی با مدیرعامل و سرمایه‌گذار جدید راه‌اندازی آزمایشی آن آغاز شد و ۳۵ نفر در این کارخانه مشغول بکار خواهند شد.

کارخانه اردستان میراث فرهنگی اصفهان فرماندار اردستان ایلنا اصفهان کارخانه فاستونی اردستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر