کد خبر: 934007 A

مدیرعامل شرکت نمایشگاه های اصفهان خبر داد:

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان از برگزاری شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی قطعات، مجموعه‌ها و صنایع وابسته خودرو با رعایت پروتکل های بهداشتی در اصفهان خبر داد.

به گزارش ایلنا از اصفهان، علی یارمحمدیان زمان برگزاری این نمایشگاه را شانزدهم تا بیستم تیرماه اعلام کرد و گفت: بیش از 75 شرکت معتبر و فعال از استان‌های اصفهان، تهران، گیلان، مازندران، البرز، فارس، خراسان رضوی، مرکزی، آذربایجان شرقی و کردستان در شانزدهمین نمایشگاه قطعات خودروی اصفهان حضور خواهند داشت.

وی با بیان اینکه نمایشگاه قطعات خودروی امسال اصفهان در مساحتی بالغ بر 8000 مترمربع و در قالب سه سالن نمایشگاهی برپا می‌شود، افزود: شرکت‌های فعال در حوزه طراحی و تولید قطعات خودرو، فعالان حوزه واردات، توزیع و فروش قطعات خودرو، ارائه‌کنندگان خدمات آموزشی در زمینه خودرو و تعمیرات و اپلیکیشن‌های خدماتی خودرو در این نمایشگاه به ارائه توانمندی‌های خود می پردازند.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان، افزایش تعداد استان‌های شرکت‌کننده و تخصصی‌تر شدن حوزه فعالیتی شرکت‌کنندگان را از جمله ویژگی‌های شانزدهمین نمایشگاه تخصصی قطعات خودرو اصفهان دانست و تصریح کرد: اضافه شدن یک روز به مدت‌زمان برگزاری نمایشگاه به منظور بهره‌برداری بهینه از این رویداد و گستردگی زمینه فعالیت مشارکت‌کنندگان از جمله ویژگی‌های دیگر این نمایشگاه به شمار می‌رود.

وی با تاکید بر اینکه شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی قطعات خودرو اصفهان با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی برگزار خواهد شد، ادامه داد: این رویداد نمایشگاهی با نظارت کارشناسان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برپا می‌شود و شرکت نمایشگاه اصفهان نیز تمامی تلاش خود را به کار می‌گیرد تا شرایط لازم برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی و جلوگیری از شیوع کرونا را فراهم آورد.

یارمحمدیان یکی از اصلی‌ترین راهکارهای تقویت صنعت قطعه‌سازی خودرو را ایجاد روزنه‌های روشن از طریق برگزاری نمایشگاه برای بهبود وضعیت فعالان این عرصه دانست.

بر اساس این گزارش، شانزدهمین نمایشگاه قطعات، مجموعه‌ها و صنایع وابسته خودرو از ساعت 15 تا 21 روزهای 16 تا 20 تیرماه در محل برپایی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان واقع در پل شهرستان برپا خواهد بود.

نمایشگاه های بین المللی اصفهان نمایشگاه قطعات خودرو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر