کد خبر: 932248 A

شهردار اصفهان خبر داد:

شهردار اصفهان گفت: طی سفر معاون رئیس جمهور به اصفهان، مذاکراتی را با وی برای دریافت اوراق مشارکت به منظور ساخت متروی اصفهان انجام دادیم.

به گزارش ایلنا از اصفهان، قدرت اله نوروزی ضمن گرامیداشت یاد شهدای هفتم تیرماه و تبریک روز قوه قضاییه اظهار کرد: پایان هفته گذشته دکتر نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور، مهمان استان اصفهان بود که در مذاکره با وی برای کمک به مترو، «بی آر تی» و برخی مسائل دیگر دستورهای خوبی برای شهرداری اصفهان صادر شد.

وی افزود: امیدواریم با پیگیری بعدی بتوانیم برخی موانع را مرتفع کرده و با دریافت اوراق مشارکت برای مترو گام های استوار ساخت خطوط مترو را محکم تر برداریم.   

شهردار اصفهان ادامه داد: در حال حاضر 10 ایستگاه خط دو مترو در اصفهان در حال احداث است و هفته گذشته تی بی ام( دستگاه حفار) در چهارمین ایستگاه یعنی ایستگاه عمان سامانی وارد کار شد.  

توسعه شهر و انقلاب عمرانی با قدرت جلو می رود

وی تصریح کرد: اگرچه شرایط مالی برای ساخت مترو دشوار و کار سخت است، اما فرزندان مردم در شهرداری، توسعه شهر و انقلاب عمرانی را با قدرت تداوم می بخشند و پروژه ها را جلو می برند.

نوروزی یادآور شد: این هفته شنبه های خلاق به ایستگاه پنجم خود می رسد و برای دومین هفته طرح «دسترنج» به عنوان موضوع شنبه های خلاق مطرح است. شنبه های خلاق به دریافت نظرات شهروندان اختصاص دارد و مدیریت شهری منتظر نظرات مردم است.

وی گفت: طرح دسترنج، به فروش خلاقانه کالاها و محصولات مناطق و روستاهای مختلف استان اصفهان اختصاص دارد.   

وی ادامه داد: هدف این طرح، تقویت فروش محصولات و اقتصاد در این مناطق است تا تولید بیشتر محصولات بتواند به رشد اقتصادی مناطق منجر شود؛ امیدواریم این طرح گامی برای تحقق شعار امسال یعنی جهش تولید، باشد.

اوراق مشارکت شهردار اصفهان مترو اصفهان شهرداری اصفهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر