کد خبر: 931488 A

فرماندار اردستان مطرح کرد:

فرماندار اردستان گفت: نرخ بیکاری در این شهرستان با یک‌هزار و پانصد نفر بیکار، ۹ و هشت دهم است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از اصفهان، حمید رضا تاملی در جلسه شورای سرمایه‌گذاری شهرستان اردستان اظهار کرد: بر اساس داشتن اطلاعات و پیگیری‌هایی که انجام شده احتمالا تا پایان سال جاری بتوانیم از پروژه‌هایی که در حال احداث هستند، بهره‌برداری کنیم.

وی افزود: با راه‌اندازی این پروژه‌ها بیش از یک هزار نفر اشتغال در شهرستان اردستان محقق خواهد شد.

تاملی خاطرنشان کرد: نرخ بیکاری شهرستان با یک‌هزار و ۵۰۰ نفر بیکار ۹ و هشت دهم است که در صورت راه‌اندازی کارخانجات قطعا نیاز به نیروی کار از بیرون شهرستان اردستان خواهیم داشت.

فرماندار اردستان تصریح کرد: واحدهایی که قرار است راه اندازی شوند نباید مشکلی با بانک‌ها داشته باشند و این موضوع با استان اصفهان هماهنگی شده است.

عضو هیئت مدیره بانک توسعه تعاون کشور نیز در ادامه جلسه گفت: در کشور بیشتر از گذشته نیاز است در اشتغال، تولید و توسعه کار تلاش مضاعف و جهادی صورت بگیرد.

 امیر هوشنگ عصارزاده ادامه داد: الگوی مدیریتی که در شهرستان اردستان برای اشتغال مشاهده کردم الگوی موفق و امید آفرین و الگوی قابل تکثیری برای کشور است.

وی افزود: یکی امواردی باید به آن توجه کنیم این است که کارآفرین و سرمایه‌گذار را با نگاه بد نبینیم و بلکه از آن در این شرایط حمایت کنیم.

وی خاطرنشان کرد: در کشور هر کجا مسئولان و تصمیم گذاران در کنار سرمایه گذاران قرار گرفتند، موفقیتی حاصل شده است.

عصارزاده با بیان اینکه تحریم برای همه بخش های کشور بوده است، تاکید کرد: اما توسعه یافتگیدر کشور وضعیت یکنواختی ندارد و در استان اصفهان با پیشینه تاریخی این عدم یکنواختی کاملا مشهود است، به شکلی که در بعضی شهرهای آن پیشرفتگی داشته و در بعضی نقاط هم پیشرفتی حاصل نشده  و محروم هستند  که مدیریت نقش اساسی را در عدم یکنواختی داشته است.

اردستان نرخ بیکاری فرماندار اردستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر