کد خبر: 916966 A

معاون بهره برداری شرکت فولاد مبارکه خبر داد:

معاون بهره برداری شرکت فولادمبارکه گفت: با وجود محدودیت های ایجاد شده در عرصه تولید به دلیل شیوع بیماری کرونا، در اردیبهشت ماه به رکوردهای جدید تولید در نواحی مختلف تولید در فولادمبارکه دست یافتیم.

به گزارش ایلنا از اصفهان، مختار بخشیان با اعلام این خبر اظهار داشت: کارکنان تلاشگر ناحیه آهن سازی توانستند رکورد غرور آفرین تولید ۷۱۶ هزار و پانصد تن آهن اسفنجی در واحدهای احیا به ثبت برسانند و رکورد قبلی این ناحیه با ۷۱۱ هزار و ۵۰۰ تن را که در فروردین ماه امسال به ثبت رسید، بهبود دهند.

وی افزود: همچنین در واحد شهید خرازی ناحیه آهن سازی، نیز رکورد تولید ماهیانه آهن اسفنجی به میزان ۲۵۵ هزار و ۷۰۰ تن به ثبت رسید؛ در حالی که رکورد قبلی این قسمت در فروردین ماه به مقدار ۲۵۱ هزار و ۶۰۰ تن بوده است.

معاون بهره برداری فولادمبارکه خاطر نشان کرد: در مجتمع فولاد سبا نیز شاهد دستیابی به رکورد تولید ماهیانه کلاف گرم به میزان ۱۳۱ هزار و ۲۰۰ تن بودیم تا رکورد قبلی این مجتمع که در فروردین ماه سال جاری به میزان ۱۲۷ هزار و ۱۹۶ تن به ثبت رسیده بود، افزایش یابد. 

وی تصریح کرد: همکاران پرتلاش نورد سرد نیز از این دومینوی رکورد بازنماندند و با تولید ماهیانه ۵۳ هزار و ۷۰ تن محصول در بازپخت شماره ۲ و در زنجیره قلع اندود، رکورد تولید ماهیانه خط تمپر به میزان ۱۳۰۰۷تن، خط قلع اندود به میزان ۱۰۲۴۲ تن و خط برش قلع اندود ۱ به میزان ۴۸۳۸ تن به جمع رکوردهای اردیبهشت ماه اضافه شدند.

بخشیان گفت: در ماه های ابتدایی سال به دلیل شرایط خاص تولید و مواجهه با کرونا ویروس، تلاشگران شرکت فولاد مبارکه محدودیت هایی در عرصه تولید داشتند، ولی با همت و غیرت یک یک این عزیزان توانستیم با همکاری همه کارکنان، کارگران، شرکتهای پیمانکاری و پشتیبانی به رکوردهای جدید دست یابیم.

فولاد مبارکه کرونا فولاد مبارکه اصفهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر