کد خبر: 799537 A

سومین نمایشگاه لیزینگ و فروش اقساطی کالا، مجموعه متنوعی از کالاهای مورد نیاز خانواده‌های اصفهانی را به صورت اقساطی در اختیار آنها قرار خواهد داد.

به گزارش ایلنا از اصفهان، این نمایشگاه طی روزهای 31 مردادماه تا چهارم شهریورماه به مدت پنج روز در محل برپایی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان واقع در پل شهرستان برپا خواهد شد تا تمامی اقشار جامعه بتوانند از شرکت‌های حاضر در آن، کالاها و خدمات مورد نیاز خود را به صورت لیزینگ و اقساطی تهیه کنند.

این نمایشگاه در فضایی بالغ بر 9200 متر مربع، کالاها و خدمات 100 شرکت از استان‌های اصفهان، آذربایجان شرقی، تهران، البرز و فارس را در قالب 333 غرفه در معرض بازدید و فروش قرار می‌دهد.

مبلمان و صنایع چوبی، لوستر و روشنایی، فرش ماشینی و دستباف، منسوجات و کالای خواب، وسایل مربوط به خانه و آشپزخانه، لوازم خانگی، چینی و بلور، لوازم صوتی و تصویری، لوازم الکترونیکی، تلفن همراه، رایانه، تبلت و لپ‌تاپ، مسکن، املاک و واحدهای تجاری  از جمله گروه‌های کالایی به شمار می‌روند که در این نمایشگاه عرضه خواهند شد.

همچنین شرکت‌های عرضه کننده وسایل نقلیه شامل خودرو، موتورسیکلت و دوچرخه، خدمات بیمه، موسسات مالی و اعتباری و بانک‌ها، شرکت‌های لیزینگ، آژانس‌های مسافرتی و فعالان عرصه دکوراسیون داخلی نیز در نمایشگاه حضور خواهد داشت تا طیف خدمات و کالاهای خود را بیش از پیش به مردم معرفی کنند.

علاقمندان به بازدید از این نمایشگاه می‌توانند از ساعت 17 تا 23 روزهای 31 مرداد تا چهارم شهریور به محل برپایی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان واقع در پل شهرستان مراجعه کنند.

 

 

 

اصفهان خانواده خودرو موتورسیکلت موسسات مالی و اعتباری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر