کد خبر: 220875 A

با حضور مدیران و کارشناسان منابع انسانی شرکت‌های ذوب‌آهن اصفهان، فولاد خراسان، شهرداری اصفهان، سازمان بنادر کشتیرانی دوره یادگیری " تعالی آموزش و توسعه منابع انسانی " در فولاد مبارکه اصفهان برگزار شد.

مدیر آموزش و توسعه منابع انسانی شرکت فولاد مبارکه از برگزاری دوره یک روزه یادگیری «تعالی آموزش و توسعه منابع انسانی» بنا به درخواست انجمن آموزش و توسعه منابع انسانی ایران، خبر داد و گفت: این دوره با حضور مدیران و کار‌شناسان منابع انسانی شرکت‌های ذوب‌آهن اصفهان، فولاد خراسان، شهرداری اصفهان، سازمان بنادر کشتیرانی و چند شرکت دیگر به میزبانی فولادمبارکه برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از اصفهان، ایرج سلطانی افزود: با توجه به اینکه در سال ۹۲ آموزش شرکت فولاد مبارکه اصفهان موفق به اخذ بالا‌ترین امتیاز و جایزه تعالی آموزش و توسعه منابع انسانی کشور(ISTD) شد، انجمن آموزش و توسعه منابع انسانی ایران(وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فن آوری) که متولی برگزاری جایزه تعالی آموزش و توسعه منابع انسانی کشور(ISTD) است، درخواست برگزاری سفر یادگیری یک روزه با موضوع فرآیند ارزیابی و توسعه شایستگی‌های کارکنان را از واحد آموزش فولاد مبارکه کرد.

مدیر آموزش و توسعه منابع انسانی تصریح کرد: در این دوره، ضمن بازدید میهمانان از خطوط تولید شرکت، کلیات رویکرد و نحوه طراحی و تدوین پروفایل شایستگی مشاغل تشریح و سپس الگو‌ها و ابزارهای ارزیابی شایستگی کارکنان در رده‌های شغلی مختلف سازمان توضیح داده شد و با توجه به استقبال خوب شرکت‌کنندگان ضمن تبادل نظر و انتقال دانش و تجربه به سوالات حاضرین پاسخ داده شد.

وی در پایان این دوره، کیفیت محتوای موضوعات، نحوه ارائه مطالب، کاربردی بودن و هماهنگی برگزاری سفر یادگیری، نظرسنجی انجام و میزان رضایتمندی افراد را ۹۱ درصد اعلام کرد.

اصفهان ایران ذوب آهن شرکت فولاد شهرداری فولاد فولاد مبارکه وزارت علوم تحقیقات انسانی منابع
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر