کد خبر: 216260 A

در پاتوق جوانی، جوانان با مدیریت دوران تجرد و موضوعات سنین جوانی و مجردی آشنا می‌شوند.

مدیر فرهنگسرای پرسش گفت: راه‌ اندازی سلسله نشست‌های پاتوق مجردی ویژه جوانان مجرد اصفهانی از برنامه‌های آینده نزدیک این فرهنگسرا است.

به گزارش ایلنا از اصفهان، سیدمحمد سجادزاده اظهار داشت: برگزاری سلسله نشست‌های پاتوق مجردی ویژه دانش آموزان و مستمری دانش آموزان از دیگر برنامه‌هایی است که برای آینده برنامه ریزی شده تا جوانان به مدیریت دوران تجرد دست پیدا کنند و با موضوعات سنین جوانی و مجردی آشنا شوند.

وی تصریح کرد: فرهنگسرای پرسش تنها فرهنگسرای اصفهان است که به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی سوالات مردمی در حوزه‌های مختلف است.

وی ادامه داد: در کل کشور ۶ مرکز است که به صورت مستمر وظیفه پاسخگویی به سوالات مردم در حوزه‌های مختلف را بر عهده دارند.

مدیر فرهنگسرای پرسش با اشاره به اینکه هرکدام از این مراکز، پاسخگوی یک موضوع خاص هستند، تصریح کرد: این در حالی است که فرهنگسرای پرسش پاسخگویی به ۶۹ زیر عنوان از سوالات فقهی و شرعی، عمومی، پزشکی، خانواده، سنین جوانی، اختلالات روانی و موارد دیگر صورت می‌پذیرد.

وی بیان کرد: در این فرهنگسرا علاوه بر پاسخگویی گویا، مشاوره حضوری و تلفنی از طریق شماره ۳۲۳۴۱۹۱۹ نیز انجام می‌شود و تاکنون پاسخگوی ۶۵ هزار سوال از سوی شهروندان بوده‌ایم.

سجادزاده یکی از مهم‌ترین امتیازات مشاوره و پاسخگویی تلفنی این فرهنگسرا را به جا نماندن اطلاعاتی از تلفن فرد تماس گیرنده، عنوان و تصریح کرد: به این شیوه افراد تماس گیرنده به راحتی و بدون هیچ ترسی جواب خود را دریافت می‌کنند.

وی به مباحثآموزشی که توسط این فرهنگسرا برگزار می‌شود اشاره و تاکید کرد: به مدت هفت سال است که برگزاری سلسله نشست‌های جوان فصل رویش را در دستور کار داریم و جزء برنامه‌های شهری محسوب می‌شود که در آن از استادان فرهیخته و سطح مباحثبالایی استفاده شده است.

مدیر فرهنگسرای پرسش خاطرنشان کرد: این فرهنگسرا اعزام مدرس به مراکز مختلف مانند مدارس، مساجد و کانون مادران و پادگان‌ها را در برنامه‌های خود دارد.

سجادزاده به برنامه‌های جدیدی که توسط فرهنگسرای پرسش طرح و برنامه ریزی شده است اشاره و تاکید کرد: یکی از این برنامه‌ها دریافت شماره تلفن سه رقمی برای مشاوره به صورت ملی است تا مشاوره خود را از سطح شهری به استانی و کشوری ارتقا دهیم.

اصفهان تلفن خانواده دانش آموزان شماره تلفن برنامه فرهنگسرای پرسش پاتوق مجردی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر