کد خبر: 199454 A

استاندار اصفهان تاکید کرد:

در اصفهان به عنوان یک استان پیشرو باید هفته دولت را با خلاقیت، ایده‌های جدید و برنامه‌های نو شروع کنیم.

استاندار اصفهان در دیدار اعضای ستاد یادواره شهدای کارمنداظهار داشت: هفته دولت یادآور شهادت دو تن از مسئولین پاک، پرتلاش و ایثارگر؛ شهیدان رجایی و باهنر است که در عین سادگی، اخلاص و تلاش هر دو دارای فضایل وسجایای اخلاقی و روحیات برجسته و والایی بودند.

به گزارش ایلنا ازاصفهان، وی برگزاری یادواره شهدای کارمند را ایده جدیدی دانست و ابراز خرسندی نمود که اصفهان که با ۶% جمعیت کشور، ‌۱۰% شهدا و ۱۰% جانبازان را در خود جای داده، در این زمینه پیشرو و پیشگام عمل نموده است.

رسول زرگرپور با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری(مدظله العالی) که فرمودند: «روزی خواهد رسید که اصفهان را به شهدای والا مقام آن خواهند شناخت.»؛ اذعان داشت: قدر نهادن به مقام شهدا یک وظیفه ملی، ‌دینی و اخلاقی است.

وی ادامه داد: شاید شهدای کارمند طی سال های گذشته به دلایل مختلف کمتر مورد توجه قرار گرفته‌اند ولی برگزاری این یادواره و همچنین حضور مقامات کشوری در آن خود مبنایی برای سال های آتی خواهد بود.

وی ایده راه اندازی صدای کارمند را در صدا و سیمای استان اصفهان ستود و اظهار امیدواری نمود این برنامه بتواند موجب تعمیق رابطه مردم با کارمندان شود.

وی با بیان اینکه در هفته دولت باید خلاقیت ها، ایده‌های جدید و برنامه‌های نو ظهور پیدا کند، گفت: امسال هفته دولت با چند واقعه و رویداد مهم و اساسی همراه است.

زرگرپور سفر معاون اول رئیس جمهور و چند تن از وزا و معاونین دولت یازدهم به اصفهان را که همزمان با هفته دولت به وقوع پیوست را در پیشبرد طرح ها و پروژه های استان و همچنین حا مشکلات پیش رو مؤثر دانست.

وی افزود: در این سفر بیشتر به مسئله آب استان اصفهان پرداخته شد و در مجموع با افتتاح چند طرح بزرگ و مهم، این سفر دستاوردهای خوبی به همراه داشت.

نماینده عالی دولت در استان اصفهان سفر معاون اول رئیس جمهور و هیئت همراه به اصفهان را نقطه عطفی در احیای حوضه آبریز زاینده رود عنوان کرد.

وی از موافقت معاون اول رئیس جمهور با تشکیل ستاد ملی احیای حوضه آبریز زاینده رود خبر داد و افزود: رفع توقف عملیات تونل گلاب ۲ از دیگر نتایج این سفر بود.

زرگرپور شروع عملیات سد بهشت آباد، بهره برداری از تونل سوم ظرف سه ماه آینده و به رسمیت شناختن حقوق و مطالبات حق اشتراکی ها، علاوه بر حق آبه داران و سهم آبه داران داران زاینده رود را به عنوان دستاوردهای سفر در خصوص مسائل آبی استان برشمرد.

وی خبر داد: در چند روز آینده میزبان چند نفر از اعضای هیئت دولت برای افتتاح چند طرح عمرانی و همچنین سخنرانی قبل از خطبه های نماز جمعه خواهیم بود.

در این دیدار سیستانی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار با اشاره به اینکه تعداد شهدای کارمند ۹۷۴ نفر است، ‌ اظهار داشت: این یادواره برای اولین بار در استان اصفهان و در کشور برگزار می شود که با سخنرانی معاون پارلمانی ریاست جمهور خواهد بود.

وی چاپ تمبر به نام هر کارمند، چاپ نشریه ادواری شهدا، دیدار مدیران و کارکنان همه دستگاه های اجرایی با خانواده شهدای همان دستگاه، پخش برنامه صدای کارمند، برپایی نمایشگاه و نصب بنر شهدای کارمند در سطح شهر را از جمله برنامه های تدوین شده برای برگزاری یادواره شهدای کامند عنوان نمود.

استان اصفهان اصفهان حقوق خلاقیت دولت مشکلات معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی مقام معظم رهبری هیئت دولت رجایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر