کد خبر: 170630 A

رئیس عقیدتی سیاسی آجا تاکید کرد:

چنانچه تصور کنیم جنگ دشمن علیه نظام و ملت ایران پس از هشت سال دفاع مقدس تمام‌ شده، زهی خیال باطل است، باید توجه داشت که به هر میزانی که نمودار آموزش‌های فرهنگی و اخلاقی ما ارتقا می‌یابد به همان میزان نیز از سطح ناهنجاری‌ها کاسته می‌شود.

رئیس عقیدتی سیاسی آجا، در رزمایش بیت المقدس ۲۶ که در نصر آباد اصفهان برگزار شد با اشاره به اینکه وظیفه عقیدتی - سیاسی در این رزمایش همکاری یگان‌های مستقر در استان اصفهان و هماهنگ‌کننده عقیدتی - سیاسی در استان فارس است ادامه داد: رزمایش بیت‌المقدس ۲۶ در حوزه جنگ نرم دشمن، تمهیدات خوب و بسیار گسترده‌ای را برای ایران در بر داشته است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از اصفهان، حجت‌الاسلام عباس قریشی؛ با بیان اینکه چنانچه تصور کنیم جنگ دشمن علیه نظام و ملت ایران پس از هشت سال دفاع مقدس تمام‌ شده، باطل است بیان داشت: باید توجه داشت که به هر میزانی که نمودار آموزش‌های فرهنگی و اخلاقی ما ارتقا می‌یابد به همان میزان نیز از سطح ناهنجاری‌ها کاسته می‌شود.

وی تاکید کرد: رزمایش بیت المقدس ۲۶ با حضور گسترده یگان‌های ارتش جمهوری اسلامی در استان فارس، یگان‌هایی از اصفهان و تهران، گروه مهندسی بروجرد و مراکز آموزش فرهنگی با پشتیبانی تیزپروازان نیروی هوایی و هوانیروز در منطقه‌ نصرآباد سوم خرداد برگزار می شود.

مسئول عقیدتی سیاسی آجا تصریح کرد: درمرحله سوم رزمایش بیت المقدس ۲۶رئیس عقیدتی سیاسی نیروی زمینی ارتش حجت‌الاسلام محمدقاسم وفا نیزحضور داشتند.

حجت‌الاسلام قریشی تاکید کرد: مراسم غبارروبی شهداء، حضور در نماز جمعه، دیدار فرمانده نیرو زمینی ارتش با خانواده شهید اعرابی،، دیدار فرمانده نیرو زمینی با آیت اووو طباطبایی نژاد، افتتاح نمایشگاه دستاورد های دفاعی ارتش، اختتامیه رزمایش بیت المقدس، دیدار با آیت ا… مظاهری، دیدار با کارکنان ارتش و غیره از دیگر برنامه های تدارک دیده شده برای سالروز آزاد سازی خرمشهر در اصفهان است.

استان فارس اصفهان ایران جمهوری اسلامی جنگ خانواده ملت ایران ناهنجاری نماز جمعه هشت سال دفاع مقدس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر